Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan meséljem el édesanyámna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan meséljem el édesanyámnak hogy nagy bennem a melegség iránti vagy a nők szeretete mellett? 19F

Figyelt kérdés

Mert bizony úgy érzem, nem csak a lányok vonzanak. A fiúk is érdekelnek igen erősen. (Sokszor álmodok, fantáziálok fiúkról, volt aki tetszett nekem, egyszer majdnem össze is jöttem egy fiúval stb ) Először anyának szeretném ezt elmondani, de nem megy, mert túl nehéz...


Volt kapcsolatom növel 7 hónapig, de úgy érzem, nagyon szeretnék ebbe is belemenni egyszer! Hogyan mondjam el ezt neki?


2012. jún. 24. 17:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
2012. jún. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Attól függ mennyire homofóbok a szüleid

Mert ha azok akkor lehet egy ideig nem szolnak hozzád

2012. jún. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
6%
Anya! B*zi vagyok!
2012. jún. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

17:53


Igazság szerint a családunkban ez sosem volt téma, mert mindenkinek magától értetődőnek tűnt hogy heterók a családtagok, plusz ugye az, hogy volt kapcsolatom nőkkel. Így anyaék meg is nyugodtak hogy "nem, nem vonzódik egyáltalán a fúkhoz a gyermekünk" (Korábban ezért is sürgették egyébként nálam a csajozást, hogy megbizonyosodjanak róla, kizárólag a nőket szeretem)


Éppen ezért lenne neki egy hatalmas fájdalom bomba ez az érzésem... (Habár azzal tisztában vannak, hogy olykor vannak eléggé feminin dolgaim is)

2012. jún. 24. 17:57
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Édesanyám! Én minden embert szeretek a világon!
2012. jún. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

18:04


Nekikezdésnek talán így lenne a legkönnyebb. Ez még nem konkrét, csak utalás


Az a baj, hogy ez most engem belül morzsol, marcangol, mert rettenetesen érdekel a dolog, de szégyenérzetem van, illetve félek a családom reakciójatól... Egy világ omlana össze mindenkiben itthon... Talán 1 éve, hogy ez a belülről marcangoló érzés megjelent bennem a téma miatt, s KÉPTELENSÉG ezt elnyomni, próbáltam de NEM MEGY! Nem tudom elfojtani! (S már eszem ágában sincs elnyomni, mert csak annál rosszabb lesz, az érzéseinket bizony ki kell adni!)


Viszont ez az én életem, s jogom van dönteni, ki tetszik nekem, s ki nem! Ezt pedig senki sem szabhatja meg nekem!

2012. jún. 24. 18:10
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Hát szerintem egyszer túl kell esni ezen a beszélgetésen
2012. jún. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

18:16


Ez így igaz, de nem mindegy, hogy hogyan teszi ezt az ember

2012. jún. 24. 18:38
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
De mi a francnak mesélnéd el az anyádnak, hogy ki mindenkibe dugod bele a farkadat? Gondolod érdekli? Majd ha végképp eldöntötted, hogy b.uzi vagy, akkor azt jelentsd be otthon, de addig minek elkeseríteni szegényt? Nincs elég baja?
2012. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 kovpet ***** válasza:
51%
Szerintem se mondd el. Esetleg akkor, ha már van (srác) partnered és komolyodik a dolog.
2012. jún. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!