Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexpartner keresés házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexpartner keresés házasság mellett?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy vannak,sokan csinálják, nem is ez a kérdésem...Nem tudom,hova is tehetném fel ezt a kérdést, ezért írtam ide. Nos, két hónapja vagyunk házasok,eddig minden ok volt, de az utóbbi időben olyan furcsa lett a férjem. Mikor együtt vagyunk hatalmasakat élvezünk,és tényleg mindent kipróbálunk amit csak szeretne, az análban is benne vagyok,szeretjük is, szóval minden tök jó. Hol vadabb,hol lágyabb a szex,és érzem hogy élvezi,meg tudom is,mert mondja. Mostanában viszont elég furcsán viselkedik. Valamelyik nap megkérdezte,hogy elégedett vagyok-e a méretével,mire válaszoltam,hogy persze,mert sose találkoztam ekkorával, több mint 18,5 cm, és elég vaskos is. Erre kérdi,hogy és elélvezek e. Mondtam,hogy persze,mindig,de érezheti is,és miért kérdi,mikor már ezerszer elmondtam, hogy nekem életemben nem volt mással orgazmusom,és nem voltam soha ilyen felszabadult,mint vele. Na erre leordította a fejem,hogy hazudok,mert pár napja azt mondtam,hogy volt nagyobb is már,meg nem ő az első akivel orgazmusom volt. Holott nem beszéltünk erről a témáról,s soha életemben nem mondtam neki azt amit ő mondott. De váltig állítja,hogy ezt mondtam,holott tisztán emlékszem, hogy nem... Tegnap meg láttunk egy kigyúrt pasit, erre kérdi,hogy tetszik-e. Mondom nem, alapvetően nem esetem a két ajtós kigyúrt kopasz állat,szóval nem jön be. Mire beszól,h azért a fark*t betolnád nem? Mondom mi van? minek kellene nekem másé, ha van nekem a tiéd?? még lecseszett,mintha olyan baj lenne, h engem más pasi nem izgat fel,csak rá vágyom. Három napja menő nála,hogy hazajön délben ebédelni, levágja magát a gép elé és szexpartner kereső oldalakat néz. Persze a keresőből kitörli az előzményt, de egyet kettőt mindig ott hagy, teljes adataival,profiljával a csajoknak. Aztán mikor rákérdek tagad,és nekem támad, hol jártam ma, merre voltam,mert nem hiszi,hogy egész nap itthon vagyok a gyerekkel... Mondom persze, biztos pasizni járok a másfél éves lányunkkal, másra se vágyok,csak arra. Ma meg már a szexpartneres csaj telefonszámát is leírta egy papírra, amit elvitt, de az alsó papírra átnyomódott a szám,ami persze megegyezik az adatlapon feltüntetettel, bár nem értem, mert a csaj "elvileg" az ország másik végében lakik... most mi a francot akar? kicsinálni idegileg? v várja, h mit lépek? V mi a franc van?
2012. jún. 14. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
sajnos már mást akar más nőt,dobni kell csak rosszabb lessz.
2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez elég bizarr... Szerintem a szexpartner keresők itt inkább azért vannak, hogy téged idegesítsen, amit nem egészen értek, hogy miért. Meg ezt az egész hisztit sem. Fogalmam sincs mi lelte, de nagyon durva, minél előbb próbálnék utána járni, hogy tartós-e, mert ha igen, akkor még most menekülj, amíg lehet...
2012. jún. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

amúgy nem tudom, elég érdekes a ti házasságotok...én ilyen pasiban tuti nem bíznénk... ://

amúgy szerintem iszonyat bunkóság szexpartnert keresni házasság mellett, ÚGY hogy van gyereketek is...

2012. jún. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Költözz el egy időre, ha el tudsz. Barátnő, szülő, tesó...

Írd meg neki, hogy ha mással akar szexelni, akkor ne marjon el hanem beszéljétek meg és válljatok külön.


Valószínűleg el akar üldözni maga mellől. Keresi benned a hibát, az okot, hogy ne legyen lelki ismeret furdalása, amiért lenne oka megcsalni. :S


Ez a szitu sajnos ismerős. De mivel veled minden rendben így maradnak az "állindokok".

Tudod az a baj, ha egy házasság tökéletes, akkor valamelyik fél előbb-utóbb megunja. Ő most másra vágyik. Kalandra. Te mindent megadsz neki, nincs miért küzdenie.

2012. jún. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De ez mi a f*sz? Ötletem nincs, mi ez a viselkedés, de ezt egy módon derítheted ki: leülteted és ordibálsz vele egy sort, hogy végre kibökje, mi a retek baja van.
2012. jún. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Két honap házasok vagytok másfél éves kislánnyal? Tulajdonképpen miért, hogyan történt ez a házasságkötés? Esetleg te eröszakoltad ki a szakitás szélén? Picit erröl a dologrol is irhattál volna, mert nagyon egyoldalunak tünik a történet. (Bocsi, ha tévedtem!)
2012. jún. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
másfél éves a lányunk, 7 éve vagyunk együtt, és Ő kérte meg a kezem fél éve,és akarta a házasságot is,meg a "nagy felhajtásos" lagzit... ezért NEM ÉRTEM mi az ördög lelte. Mert még ha én erőszakoltam volna ki,akkor persze észhez kapnék,hogy biztos miattam, de így nem igazán értem. Párom 30 én 27. Viták persze vannak, de hol nincsenek? Amikor hibázunk, belátjuk mind a ketten, tudunk bocsánatot is kérni egymástól. Soha életében nem viselkedett így velem, és most ezt nem tudom mire vélni.
2012. jún. 14. 14:51
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ez az az eset amikor a házasságkötés megártott a kapcsolatnak? Azt hiszi, ö már mindent megtett azért, hogy legyen mellette valaki aki mos/föz/ takarit/és persze kötelességtudoan odatartja ha éppen olyan igény van. Lehet nyugodtan ku-vázni, megvan a biztos háttér.
2012. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!