Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet, hogy valahogy elképzelhetetlennek tűnik az, h boldog vagyok?

Figyelt kérdés

Nem vagyok depressziós, nem erről van szó. Csak valahogy amennyire magától értetődő nekem mások boldogsága, annyira nem tudom elképzelni magamat, hogy boldog vagyok valaki mellett... Nem voltam még szerelmes és kapcsolatom is még csak egy volt (17 évesen, 1 hónapig se, nulla csókkal). De semmi para ezzel, nem siettetek semmit, nem sajnáltatom magam és nem látom ezt problémásnak, úgy gondolom, egyszer úgyis nekem is összejön. Csak annyi a gond, h amikor így belegondolok, h milyen is egy kapcsolat... annyira fura elgondolni, mert én nem vagyok az az érzelmes, szerelmes fajta, aki odavan a másikért, fogja a kezét és nyilvánosan vállalja, h boldog Ő mellette. Szóval ez olyan, hogy el se tudom képzelni, hogy én egyszer tényleg majd komolyan járok valakivel és szeret engem és szeretni fogom. Ez nagyon nagy baj? Mert eddig mindig mielőtt összejött volna a dolog, vagy miatta, vagy miattam mégse jött össze. Volt, akinek én magam mondtam meg az elején félig viccelődve, h "jól gondold meg, kivel kezdesz, mert sok gond lesz velem és a végén a pokolba fogsz kívánni". Szóval attól, h el se tudom képzelni, milyen lehet boldognak lenni, lehetek még az? Durva ez a defekt?

20/L



2012. júl. 2. 19:10
 1/2 anonim ***** válasza:

egyáltalán nincs ezzel gond szerintem..úgyértem velem is pont ez van, igaz, én most vagyok 17:)

Előbb utóbb biztos összefutsz az igazival, és minden megoldódik:)

2012. júl. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem érzelmileg nem vagy eléggé érett egy párkapcsolatra, ami 20 évesen még nem annyira durva, majd még kialakulhat. A szerelemre való "képesség" nem embertípus kérdése szerintem.


Az is lehet, hogy egyszerűen még nem találkoztál olyan fiúval, aki megdobogtatta volna a szíved. Ki tudja, lehet, hogy majd találkozol valakivel, akiért gyökeresen megváltozik a hozzáállásod, és igenis hozzábújsz, fogod a kezét, felvállalod, sőt VILÁGGÁ KIÁLTOD, hogy boldog vagy vele. :)

2012. júl. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!