Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ő is csak játszik velem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő is csak játszik velem? Megismerkedtünk, én munkát kértem, ő meg nőként tekint rám. Létezik ilyen ember? Vagy csak játszik az érzéseimmel?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h én a szüleimmel élek és ők kicsinálnak,nem szeretnek,mindig bántanak,csúfolódnak,piszkálnak,csak nincs hova mennem ,ezért tűröm.Most személyiség zavarom van,bizalmatlan vagyok és szorongok.Munkát kerestem és fölvett a főnököm.Tud rólam mindent,mert sokat kérdezett rólam. Most a kedvemben akar járni mindig.Erősíteni akarja az önbizalmam.Elhív ide oda,még egy férfi sem bánt így velem.Fizetést kaptam ,pedig nem is volt munka ,nem tudtam mit csinálni amíg nem indult el a cége.Neki van élettársa 8 éve.Mit akar tőlem? Tényleg talpra akar állítani vagy csak meg akar izélni?Nagyon odafigyel rám,a legapróbb hangulatváltozásomat is észreveszi és mindig úgy vannak a dolgok ahogyan én akarom.
2012. júl. 2. 20:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Meg akar izélni. De legalább fizet.
2012. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

Lehet, hogy valóban csak segíteni akar.

Hova szokott elhívni? Tesz kétértelmű megjegyzéseket, közeledik hozzád?

2012. júl. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Másik raktárból pakolni,meg hogy ne legyen egyedül,meg fagyizni meg mekibe.Nagyon jó hozzám,elmondta h neki is volt problémája,mikor 1 évig magába volt zuhanva.Már söröztünk is együtt,pedig én sosem iszom,mikor meg valami bajom volt vele 1 órán keresztül beszéltünk,bennt maradtam,pedig vártak rá.Azt mondta h nem tudja mit csináljon,legszívesebben berúgna és hogy kivan mert nem tudja kiszedni belőlem h mi bajom.El volt keseredve.Most meg pancsizni hívott.
2012. júl. 2. 20:58
 4/14 A kérdező kommentje:
Az h meg akar izélni az egyértelmű,de vannak e valódi érzései? Megölelt mikor nagyon elvoltam szomorodva.És máskor meg én őt amikor ő volt elkeseredve miattam.Tudom h tetszem neki.De vannak e érzései? Ez érdekel.
2012. júl. 2. 21:01
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Látja rajtad, hogy bizonytalan vagy, próbál beléd egy kis önbizalmat önteni - azaz lehúzni a bugyidat, és kis mellékvágányként megtartani az élettársa mellett. Ne várd, hogy puszta szívjóságból segít neked és nem 'kell' adnod semmit cserébe. Persze nem is kell, de nyilván, amint visszautasítod az izélő-közeledést, ugrott a munkád.


Valamit jól jegyezz meg: a magánéletedről ne beszélj olyannak, aki a munkáltatód/ellenséged/nem ismered eléggé.Ezzel egy fegyvert adtál a kezébe, mert pontosan tudja, hogy szeretnél otthonról szabadulni. Ő ehhez mankót ad, aztán szopogathatod a mankóját míg meg nem un, és akkor megint ott vagy, ahol a part szakad.

2012. júl. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nagyon jó volt hozzám,és most is az.Ő olyan hozzám amilyennek lennie kell egy férfinak egy nőhöz.Nekem még ilyen nem volt.Nem hiszitek el de ő az első olyan ember aki úgy tűnik h törődik velem.Hogy megkívánt arról meg nem tehet.De igazatok van.Ő is csupán dugni akar.Nem kíváncsi a lelkemre.
2012. júl. 2. 21:11
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy nem igazán értelek... ha vannak(lennének) érzései, akkor már le is van tojva, hogy amúgy 8 éve élettársa van, és a munkáltatód?

Mert nyilván csak ez érdekel. Egy hős megmentő, aki ügyesen eljátsza, hogy fontos vagy neki, mert látja rajtad, hogy valószínűleg be is veszed... eközben szerető lennél, akit hitegetnek a "majd elhagyom"-mal és közben egy kis fizuemeléssel, meg más egyébbel fognák be a szád... Szerintem ez cseberből vederbe, de ahogy látod.

2012. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Most vett föl most 3 hete. Én megmondtam neki h nem tudom merre induljak mert nem szólnak vissza sehonnan anyámék meg szívják a véremet.Fölvett úgy hogy nem volt még munka,csak lébecolás.És fizetést adott a semmire.
2012. júl. 2. 21:14
 9/14 anonim ***** válasza:
Neki ez volt a befektetés. Ha érted, mire gondolok...
2012. júl. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mert a vállalkozók már csak ilyen segítőkészek, dobálják a fizut a láblógatásra.... Lehet, hogy az ő harmadik lába túl sokáig lógott, és ideális partnert talát benned e helyzet megszüntetésére. Nem azért, mert könnyűvérű vagy, hanem mert gyámoltalan, alkeseredett, és talán kicsit butus is.... bogaram, fogd a pénzt és fuss, mert ennek csúnya vége lesz.
2012. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!