Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemár leszbikus lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemár leszbikus lennék?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok... volt már barátom több is (elég rossz tapasztalatok am), bár még szűz vagyok, és nem igazán akarok szexelni. Viszont gyerekkorom óta önkielégítek, bár nem vmi gyakran, és közben gondolok fiúra is lányra is vegyesen... én mindig inkább fiúkkal haverkodtam, régen nagyon fiús voltam, most már visszavettem ebből elég sokat. sok embernek az az első benyomása rólam, hogy leszbikus vagyok. én érzek vonzódást fiúk iránt is, de csakis nőies külsejű fiúk iránt, és sokszor úgy érzem, ha a társadalom nem azt nevelte volna belém, hogy fiúkhoz vonzódjak, hanem nevelés nélkül nőttem volna fel, ösztönből a lányokat választottam volna... néha meg úgy érzem, mindkét nem és a szex maga is taszít... mi van velem?
2008. máj. 1. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Szeretnék valami jó választ adni...de nem tudok. Ez bonyolult lelki folyamat,amin most átmész. Én mindenesetre azt tanácsolnám, hogy ne itt keresd a választ..hiszen mi mondhatunk bármit, az csak egy privát civil vélemény lesz. Keress egy pszichológust (minden 3. ember jár pszich-hoz!!) és hátha együtt rájöttök a dolgokra.. Vagy ha nem szeretnél elmenni, keress fel valami netes pszichológus-oldalt és SZAKEMBERTŐL kérdezz.

Bízom benne, h sikerül megtalálnod a választ:)

2008. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát erősen biszex vagy szerintem. vonzódsz a fiúkhoz is, de nem taszítanak a lányok sem. Leszbikusnak nem mondanálak, de a biszextől már csak 1 lépes a leszbiség. Szerintem majd később ki fog alakulni, hogy melyik nem iránt vonzódsz, nagy szerepet fogsz játszani majd az első szex is.
2008. máj. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Mivel meg fiatal vagy nem lehet, hogy csak a hormonok? Mivel meg nem szexeltel lehet csak a kivancsisag hajt. Amugy tenyleg lehetseges, hogy biszex vagy, de majd ha lefekszel valakivel, legyen az fiu vagy lany, elfogod tudni donteni, hogy neked mire van szukseged. Lehet, hogy biszex is maradsz..jo ez igy furan hangzik, mert nem tudni, hogy az vagy e.. Lehet osszejossz egy rendes fiuval, lannyal mondjuk egy het mulva, mar akkor erezni fogod, hogy valamelyik nem jobban felizgat.
2008. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
alapesetben egy női testet sokkal izgatóbbnak találok, hacsak nem valami nagyon ronda... de igazából úgy érzem, ha vkit jól megismerek, egyáltalán nem számít a nem vagy a külső, csak a lelke. de a szex szinte undorít...
2008. máj. 2. 12:46
 5/18 anonim ***** válasza:
29%

saját hszed adig hogy a szex undorít hót aryyyy:D tök drága:) ilyet is ritkán olvasok /látok mostanság :D WOW egy csaj aki nem rakatta meg magát votkátol és fűtöl be álva 13-14évesen? ez ritkaság sázmba megy :D

nemár leszbikus vagyok? ; ??????????????

1.: voltál már csajjal? sztem nem :D vagy esetelg anyira gonolkodsz rajta hogy egyik bnődre rá hajts? sztem nem akk mért lennél ? + ha az is vagy akkorsincs semmi baj a leszbik aryk :) az másk rédés hogy baárátnál nem igen lessz belőlük több :D :( már csak azért is mert nem vok csaj :D + lehet hogy az eléggé rossztapasztalatok maitt van ez elvégre ha a pasi öcce töri a szivedet akk gondolom a barátnőid vigasztalnak meg jó esetbe. ugyhogy tulképp akár ebböl az is jöhet hogy: a pasik rohadékok fuj a lányok megértők yeah :D + ami azt illeti én akármenyire obijektiv vagyok nem értem a nőket mi jó egy pasin? a vonavezetés csapnivaló :D és külömbenis a csajok is megtudják oldani egymással amit a pasik ! csak sokkal figyelmesebb és jobb kiadásba :D


a fogalmazással ellentétben: nem vok búza :D


bye:)

2008. máj. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
vicces vagy:D
2008. máj. 3. 09:16
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

Jesszusom, ki a rák írta az utolsó hozzászólást? Hát szinte nem is lehet érteni, amit írt, a :D pedig enyhén van csak túlzásba víve. Nagyon gáz...


Na, kedves kérdező! Semmi baj nincs veled. Az hogy fiús vagy, hát az egy adottság, az, hogy mindkét nem iránt vonzódsz, az pedig életkori sajátosság. Persze lehet, hogy majd úgy alakul, hogy szívesen létesítesz kapcsolatot mindkét nembeli emberekkel, de ez sem baj.

2008. máj. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%
Hormonok tombaolnak nyugi!!Normi vagy ettől még...
2008. máj. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Ne aggodj! En is szerelmes voltam egy lanyba fiatal koromba,nagyon megijedtem en is! A fiuk taszitottak szexualisan de amugy lanyal soha nem probaltam! Aztan kinottem Hala Istennek:)) Most meg gyerekem is van meg egy aranyos parom is:)) Ugyhogy nyugi csak a hormonok zavarnak ossze! Amugy azota sem nezek "ugy" ra a lanyokra!
2008. máj. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
remélem, így van ahogy írjátok... de ez nemcsak most van, hanem gyerekkoromban is... tetszett a tanárnőm, meg egy másik lány is, másodikban vagy harmadikban... eh de jó, hogy névtelen ez az oldal.:)
2008. máj. 6. 06:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!