Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Baj ha egy lánynak nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Baj ha egy lánynak nagy a feneke?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kövér, 174 cm és 62 kg vagyok, de olyan furán vagyok arányos :D

A felső testem vékony: vékony karjaim vannak, kicsi/közepes mellem (75 B) vékony derekam, mondjuk a csípőm széles egy kicsit, a lábaim megint vékonyak és hosszúak (a combom sem vastag, a vádlim meg tényleg vékony) de a fenekem...Ha szoknyát veszek veszek fel az domborodik ki, még nadrágban tűrhető, de látszik hogy nagy.


2012. júl. 3. 14:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha esetleg 1 képet is mellékelnél mert ezt így nehéz megmondani
2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 okoska31 ***** válasza:
kép?
2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
KÉ-PET KÉ-PET KÉ-PET KÉ-PET KÉ-PET ...XD
2012. júl. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tstmagasság/súly arány alapján nem gáz.
2012. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 okoska31 ***** válasza:

kép nélkül egy sztori: haverom mindig is kimondottan vékony, de egyébként izmos srác volt. sokat sportolt, stb.

Kiment az USA-ba egy évre dolgozni, ahol elkezdte tömni magába - idő és főzés tudás hiányában - a junk food-ot, azaz a gyors kajákat. Pizza, McDonalds, KFC és társai, gondolom érted.

Amikor anyuék fél év után kimentek hozzá, azt látták, hogy sehová nem hízott, csak seggre. Olyan igazi "fekete" segge lett, amin a pezsgős pohár már a talpán megáll.


Egyértelmű volt, hogy ezek a kaják, illetve a bennük lévő szemét (tartósítószer, élesztő, stb.) fújták fel.


Ha ezekből sokat eszel, akkor hagy el őket - valószínű jó hatással lesz a feneked méretére is.

2012. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen. :D Mintha csak én írtam volna, csak én alacsony vagyok. De a hátsóm nekem is domborodik rendesen. :D A barátomat nem zavarja. Engem inkább a vékony vádli zavar. Olyan, mint egy fogpiszkáló. :D
2012. júl. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 okoska31 ***** válasza:
bocs, a sztorira koncentráltam: természetesen az ő szülei mentek ki hozzá:) (meg én is, csak pár hónappal később:))
2012. júl. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani... Lehet nem is nagy csak te látod annak. Amúgy az ilyen jelenség kiváltja a férfiak szupernormális ingereit szóval szerintem nem probléma.
2012. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép. Igaz nem valami új, azóta lehet hogy nőtt még :D na jó nem mert jó még rám ez a nadrág, szóval csak nem...


De amúgy nem eszem ilyen gyors kajákat vagy ilyesmi, habár szeretek nassolni szó se róla, meg azért ilyen kifli/kenyér/zsemle is megy, de anyukámnak is nagy volt mindig, a mamámat meg fiatal korában volt aki úgy hívta hogy "te nagy farú" :D ...

2012. júl. 3. 15:50
 10/12 anonim ***** válasza:

Nőként mondom, hogy szerintem egyáltalán nincs nagy feneked. Hidd el nekem, normális pasi szereti, ha egy lánynak valami ki is domborodik a szoknyájánál hátul.:) Akinek semmi sem domborodik ott ki, annak nincs is ott semmi (tehát, deszka a csaj) és az sokkalta nagyobb gáz, és azon segíteni se nagyon lehet.

Az alakoddal sincs baj, hordj csak olyan cuccokat (ruha, szoknya) amik sejtetik az alakodat, és nem lesz itt semmi gond.

2012. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!