Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy menjek oda a csajokhoz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy menjek oda a csajokhoz? Mit mondjak nekik?

Figyelt kérdés
a strandon van 6-7 csaj akik mindig lent vannak csak nem merek oda menni mert ők 6an vannak én meg egyedül.Mit mondjak nekik? Elkérni nem kérhetem el mind a 6nak az msn címét meg Facebookhoz a nevüket se.mert az milyen gáz már ha le írom mindegyiknek egy lapra ott a nevét.Mégis mit mondjak akkor?
2012. júl. 3. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok lányok!
2012. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen idáig én is eljutottam
2012. júl. 3. 16:04
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a strandon, szemtől szembe nem Facebook-ról, meg MSN-ről kel beszélni, mert az nagyon nevetséges. Ha már köszöntél, akkor valami olyasmit kellene kérdezni, hogy leülhetek ide mellétek? Egyedül vagyok és szívesen csatlakoznék, szeretnék én is együtt szórakozni másokkal, veletek, nincs ez ellen kifogásotok? Felajánlom, hogy sorba állok a büfébe és hozok nektek valamit, ha szeretnétek... stb. Ezt fogalmazd meg a saját szavaiddal, a saját nyelveden, valahogy így kezd. Vagy: jópofázz, hogy te vagy a strand hivatalos naptej-kenegetője, ideküldött a főnök, hogy szolgáld ki a vendégeket, és kéred, hogy segítsenek, mert a főnök figyel és kirúg, ha nem kened be őket... lehet, hogy ez bejön.
2012. júl. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez jóó :D köszi :)
2012. júl. 3. 16:26
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
fingjál előtte
2012. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 VaracskosMókus ***** válasza:
49%
Sétálj el mellettük egy BMW kulcsot lobogtatva.....Amelyik felfigyel rá, azokat dugd meg...amelyik meg nem azok közül az egyiket vedd el feleségül...
2012. júl. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!