Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta a barátnőm, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta a barátnőm, hogy komolytalan vagyok, mert viccet meséltem dugizás közben, igaza van? :D

Figyelt kérdés

Miért vigyorog a kerti törpe?

Mert csiklandozza a seggét egy fűszál.

:DD

Erre bekeményített és nekiállt pampogni :D


2011. nov. 25. 21:16
 1/5 Koldus ***** válasza:
100%
Uramisten...
2011. nov. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a vicceket hagyd szex utánra, mert azt hiszi, hogy a vele való együttlétet/kapcsolatot is csak ilyen komolyan veszed. Plusz én vhogy nem tudnék felizgulni egy vigyorgó kerti törpére, bocsi :)
2011. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első reakcióm is ez lenne:"Uramisten mivan?most ez viccet mesél?" aztán úgy elröhögném magam, hogy fetrengenék:D Bár..ebből azért nem csinálnék szokást, de ha ilyen lenne, akkor tuti nevetnék.. Én egyszer annyira levoltam foglalva szex közben, hogy nem néztem, hgoy mivan és a fejem eléggé bevertem a falba.. na hát abból is csak nevetés lett:D:DD
2011. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

dugizás, ez oltári :D :D

jó arc vagy te, én tuti halálra röhögtem volna magam :D

de ne sértsd meg őt :D

2011. nov. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem te nem vagy komolytalan, csak szellemi fogyatékos. Dugizás? Szex közben benyögsz egy olyan szar viccet, amin sírni lehetni? Ha csaj lennék és is kiakadtam volna.

Hülye infantilis f.szkalap.

2011. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!