Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebbok-on sok tini ribi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebbok-on sok tini ribi ismerősöd van?

Figyelt kérdés
Nem akasztanak ki a posztjaik ?
2012. júl. 3. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
mindig rájuk verme ki a gyíkot
2012. júl. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jók azok! Ha meg nem is kurjantom őket, azért jókat lehet rajtuk néha röhögni, na meg kiverni a képeikre! :P :)
2012. júl. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egy sincs.
2012. júl. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nekem nagyon sok van, idegesítőek...fúj. xdd
2012. júl. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekem egy ilyen imerősöm sincs:D
2012. júl. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek.


Joreszt gimis osztalytarsak, foiskolas csoporttarsak es a volt kulfoldi munkahelyemen megismert emberek alkotjak az ismerosi koromet.


Talan egy-ket olyan lany van fent, aki kicsit el van veszve a "Zimany Linda - Dukai Regina - Debreczeni Zita"-Bermuda-haromszogben, de keveset posztolnak es amugy is kepes vagyok szemet hunyni felette.:)


26/F

2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egy ilyen ismerősöm sincs.

Volt egy-kettő, de hamar töröltem őket, mert leszívták az agyamat egy pillanat alatt.

2012. júl. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Van vagy 4-5, leginkább általános iskolai iskolatársaim. De annyira nem zavarnak, mert lerejtettem az ilyenek posztjait, így nem látom őket.
2012. júl. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

(14 éves lány vagyok)

Nekem elég sok ilyen ismerősöm van. 85%-uk a régi sulimba járt. A maradék pedig innen-onnan (szakkörök, táborok, stb.). Mindenképp vissza kell jelölnöm, mert ha nem teszem, az iszonyú bunkóság. De akik tényleg csak azért jelölnek be, hogy több ismerősük legyen, azok... na mindegy. :D Egyébként elég vicces, kb 90 embert nem jelöltem vissza, az "XY Wagyok Cshőő" és a "Csak Egy ... Jelölj" társait...


(Most ezt csak mellékesen megjegyzem: van egy nálam kb 2-3 évvel fiatalabb lány. Azzal versenyzik a barátnőjével, hogy kinek van több ismerőse, és kb óránként kiír egy olyan posztot, hogy "X ismerőskülönbség, nemááár" és teljesen kiakaszt.)


Bocsi, hogy ilyen hosszút írtam. :/

2012. júl. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs facebookom anélkül is körbevesznek a tiniribik. Ma pl. Egy suliba jÀrt velem csak pÀr évvel fiatalabb làny jött szembe az utcÀNés nekem kellett előre köszönnöm neki alig akart visszaszólni. De a 30éves bátyámnak rögtön előre nyomatta hogy heeellloó.... XD szánalmas volt :O gyülölöm őket.
2012. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!