Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, igencsak tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, igencsak tele túlfűtöttséggel. Sokat gondolok a szexre, és barátom is van. Na de itt van egy kis bibi. Infók lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ő most elutazott, és kb szepemberben jön haza. :( A szüleim szigorúak, nem engedik, hogy menjek hozzá, csak beszökni szoktam. Arra gondoltam, hogy ha hazajönne, (szex bár jól esne, de tudom, hogy még nem jött el az ideje) szerintetek milyen ötlet lenne az, ha amikor bent vagyunk a szobájában, ő még tesz-vesz (ahogy szokott) én addig elkezdek vetkőzni, és bugyira levetkőzök. Utána megmondanám, hogy üljön le és szemben leülnék az ölébe... Ez engem annyira izgat. Mit gondoltok, túlzás? Annnnnyira jó lenne...
2009. júl. 9. 19:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

én örülnék a barátod helyében ennek

bár sztem jó enne, ha előtte próbálnád a szexre terelni a szót, ne érje váratlanul :)

2009. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%

és ő hány éves???

nade 15 éves vagy mégcsak :O jó..mindegy te tudod,kezdek fáradni..elmagyarázni hogy ne kezdjétek ilyen hamar...áááá.....és én is 15 vagyok és lány...nemsokára 16 :) és eszembe nem jut odaadni magam senkinek ilyen fiatalon..na de mindegy is..

mindenképpen beszéld meg vele hogy mit szól az ilyen dolgokhoz....


remélem nem kamukérdés..

2009. júl. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%
jobbanmondva inkább remélem hogy kamukérdés :D
2009. júl. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoztam, hogy NEM FOGOK MÉG SZEXELNI, és ő is azt mondta, hogy akkor se feküdne le velem, ha akarnám, mert még nekem korai. Ő már 18 éves. Az ötletről kértem véleményt...
2009. júl. 9. 19:54
 5/20 anonim ***** válasza:
81%

"...Utána megmondanám, hogy üljön le és szemben leülnék az ölébe..."

És nem akarsz szexelni?? Akkor ez azért rossz ötlet, mert kínzás a srácnak! Ott ülsz az ölébe, bugyiban, már teljesen felizgult rád, és nem dughat meg. Ez kínzás! Úgyhogy ezt inkább hanyagold! Vagy hagyd hogy megdugjon.

2009. júl. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

szerintem nyugodtan csináld, de hagyd magadon a cicitartódat, vagy egy topot! milyen dolog már csak úgy szinte csupaszon rámászni! :)

csak pettingeljetek egyelőre.

2009. júl. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
89%

Én először a pettinggel próbálkoznék...

De értem ezt a túlfütöttséget, nekem is volt ilyen. Sőt ugyanilyen idős koromba:)

2009. júl. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
68%
Valószínű,hogy nem fogtok szexelni,ha meztelenül az ölébe ülsz...Ezt kivel akarod megetetni? 5 éves tesóm nem hinné el...NEMÁÁÁÁÁ
2009. júl. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
76%
Azt ötlet nem rossz.Csak ne csodálkozz,ha meg leszel dugva.És gondolom terhes nem akarsz maradni.Úgyhogy csak ésszel!!Meg tablettával!!
2009. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Már nagyon régóta pettingelünk, és eddig nem mertem levenni a nadrágom, de ugyanez volt a helyzet. De most, hogy még csókkal sem hűthetném a vágyaimat, sokkal több mindenre képes vagyok... Ha meg akartunk volna szexelni, ezelőtt is szexelhettünk volna. De nem akartunk.
2009. júl. 9. 20:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!