Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15 éves vagyok, igencsak tele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 éves vagyok, igencsak tele túlfűtöttséggel. Sokat gondolok a szexre, és barátom is van. Na de itt van egy kis bibi. Infók lent. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ő most elutazott, és kb szepemberben jön haza. :( A szüleim szigorúak, nem engedik, hogy menjek hozzá, csak beszökni szoktam. Arra gondoltam, hogy ha hazajönne, (szex bár jól esne, de tudom, hogy még nem jött el az ideje) szerintetek milyen ötlet lenne az, ha amikor bent vagyunk a szobájában, ő még tesz-vesz (ahogy szokott) én addig elkezdek vetkőzni, és bugyira levetkőzök. Utána megmondanám, hogy üljön le és szemben leülnék az ölébe... Ez engem annyira izgat. Mit gondoltok, túlzás? Annnnnyira jó lenne...
2009. júl. 9. 19:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

A nemsokára 16 éves lánynak: már nem azért, de ebben a kérdésben mi annyira durva, hogy reméled, hogy kamu? Nem voltál még szerelmes, vagy nem tudom, de ez elég furcsa. Nem azt mondom, hogy szexelni KELL, de ez a felfogás elég érdekes. Én 15 évesen "adtam oda magam" a barátomnak, most 17 vagyok, eddig nem bántam meg, szerintem nem is fogom.


A kérdezőnek: hát, ha két hete jártok, akkor túlzás, de nekem nem ez jön le abból, hogy már elég régóta pettingeltek. Vagy mi az a régóta? Szóval szerintem simán az ölébe ülhetsz. :)

2009. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
7 hónapja vagyunk együtt... és mielőtt összejöttünk, azelőtt is volt petting. :)
2009. júl. 9. 21:30
 13/20 anonim ***** válasza:
76%

áhh, pontosan értem, hogy mire gondolsz, sőt, szinte érzem is XD, hasonló képpen vagyok a barátommal :), már régóta pettingelünk :), de még nem szeretnénk lefeküdni egymással, vagyis igen, de még várunk vele, ami elég nehéz

amit tudok tanácsolni, ha így akarod meglepni, akkor mindenféle képpen készülj fel a védekezésre, ne érjen semmi se váratlanul, és sok sikert :)

2009. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%

Menjen a petting, csak vess le magadról több ruhát... Csak vigyázzatok, nehogy túlzásba vigyétek... de ha mégis megtörténne, azért legyen ott a gumi.


Látom, a barátod azon kevesek közé tartozik, akinek van esze. Bár nem tartom jó ötletnek, hogy egy már szinte felnőtt emberkével jársz. De legalább ésszel csinálod, ez becsülendő.

2009. júl. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akartok szexelni, akkor nyugodtan, de tényleg tereld előtte egy kicsit a szót;)

Miért lenne kínzás? Ha szereti (és nem csak a szexért) akkor nem. Mennyei érzés volt mikor én bnőm hasonlóan ült az ölembe, s végül nem történt semmi, csak beszélgettünk, meg átöleltük egymást;)

2009. júl. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
12:20-as! Mi a baj vele? miis így vagyunk! Bnöm 15 én 18
2009. aug. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha nem vetted le a nacid,akkor milyen petting volt?

Vagy nem egyezik a szótárunk.

Nézd,kislány (én mondhatom,mert több mint kétszer annyi vagyok,mint te)

Szóval nézd kislány,nagyon örülök neki,hogy felelősségteljesen gondolkodtok a barátoddal és nem a "durrbele" módszer megy az első héten.Őszintén mondom,meglep hogy a barátod,akiben feltehetően nálad jobban dúlnak a hormonok,még mindig tud várni.

Én azt mondom,ha ilyesmire készülsz(biztosan el lesz ragadtatva a fiú) azért ne gondold,hogy olyan könnyű lesz tűrtőztetnie magát.

Szóval ha eljuttok oda hogy a srác nem bírna magával,és gondolom,te sem nagyon,akkor lehet úgy is szerelmeskedni,hogy ne tegyen benned kárt és mégis beteljesedjék a vágyatok.Nyilván nem kell magyaráznom.

Biztosan szép élmény lesz :)

2009. aug. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem túlzás! Próbáld meg! miota jártok?
2009. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
sztem csak tereld a szót a sexre, majd meglátod hogyan reagál...
2009. aug. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a barátodnak elakadna a szava! De ne legyél annyira biztos abban, hogy akkor ott nem lesz semmi szex, mert ez nem így megy... ha valaki ennyire "fel van pörögve" ebben az értelemben, akkor néha az ösztöneik irányítják. Úgyhogy vagy mondj le erről az ötletről, vagy legyen nálad gumi>.< De szerintem ne támadd le rögtön, pettingeljetek, elégítsétek ki kézzel egymást, mindkettőtök jól jár, és nem "dobtad oda magad" neki.
2009. aug. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!