Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan fogadjátok el a nőiessé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjátok el a nőiességeteket? Nem szeretném tovább elfojtani magamban.19/L

Figyelt kérdés

Mindig is fiús voltam, de úgy érzem hogy emiatt néhány dologban lemaradtam a kortársaimhoz képest. De ha megpróbál kicsit nőiesebb ruhákban mászkálni vagy úgy viselkedni úgy érezném, hogy átvertem magamat és fura, de úgy érzem, hogy ebben az esetben a pasik is lenéznének, mert már nem látnának másnak csak egy nőnek, nem lennék egyenrangú velük. Persze így is-úgy is bizalmatlanná váltam velük szemben. De így meg kimaradok néhány dologból, ami azért jól esne. Jól esne azért ha valakivel járhatnék, aki kedvesen szólít és közelebb kerül hozzám, de mivel fiúsan öltözködöm és kellemetlen nőiesen viselkedni a fiúk nem vesznek észre. Hogy fogadjam el az egészet, egy kicsit felszabadultabb akarok lenni!


(Alapjáraton nem szeretek nő lenni, meg nehezen fogadom el, ha jövőben anyává kéne válni, mert rémesen ijesztőnek találom az egészet, szóval már rettegek az egésztől.)



2012. júl. 3. 18:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hogy tudod elfogadni a nőiességet ? Ha elfogadod.. Öltözz úgy viselkedj úgy és szard hogy kellemetlen előbb utóbb úgy is megszokod ..
2012. júl. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Öltözködj, ahogy jól esik, meg ahogy szebbnek látod magad...


Neked egy fiú kéne egyébként. Van kedved ismerkedni? :)

2012. júl. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Hát ez...remek -_-
2012. júl. 3. 19:00
 4/22 A kérdező kommentje:
Az előző kommentem az első válaszolónak ment, a mostani a másodiknak. Számítógépen keresztül elég nehéz, mert kicsit feszülté tesz, hogy nem áll velem szemben. Ha tudod bizonyítani a személyazonosságodat, akkor rendben XD
2012. júl. 3. 19:02
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha egyszer lesz egy pasid, rögtön nőies leszel, hidd csak el!
2012. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 páff.. ***** válasza:
Csak annyira tud egy nő NŐ lenni, amennyire férfi az aki mellette van. De egy ilyen elkorcsosult világban ahol a nők veszik át a férfi szerepeket ,mert nem divat már Férfinak lenni ,ott nehéz :D és ne akarj más lenni mind aki vagy, lehet valaki pont ezt keresi egy lányban :)
2012. júl. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

borzasztó ez az "iksz dé"-zés. pláne nem illik egy felnőtt nőhöz, szerintem. nem vagy már 12 éves.


ha erőlteted idővel talán megszokod. ha nem, akkor ma már simán megműtenek.

2012. júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

1. A világ nem elkorcsosul, hanem már egyik nemnek sem kell elfojtania a természetét, és színlelnie. Például nem kell egy nőnek butának, vagy gyengének tettetnie magát. Nem a férfiak szerepét veszik át a nők, hanem (végre) élhetnek a bennük rejlő lehetőségekkel ők is.

2. "ebben az esetben a pasik is lenéznének, mert már nem látnának másnak csak egy nőnek, nem lennék egyenrangú velük" Mi ez a förtelmes mondat??? Már bocs.

Én nő vagyok, nagyon szeretnék anya lenni, de szerintem te EZÉRT nem tudod elfogadni a nőiességed.

Talán én még fiúsnak sem látnálak, csak valaki a fejedbe verte, hogy a "nőies" tulajdonságok a lágyság, gyengeség, esetleg kisebb értelmi képesség, nagyobb szolgálatkészség, tökmindegy- olyan jellemzők, amelyek a férfi jellemzőkkel szemben hátrányosak.

Ezért látod magad fiúsnak.


Én például teljesen nőiesnek látom magam, de cseppet sem érzem, hogy kevesebb lennék egy férfinél! :)

2012. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Páff: gondolom úgy érted, hogy nehéz "férfinek" (okosabbnak, tehetségesebbnek) lenni egy olyan világban, ahol a nők is tanulhatnak, dolgozhatnak. :)
2012. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

hű. én elolvastam és egy picit megzavarodtam.


most szerinted mitől nőies a nő? és mitől férfias a férfi?


előzőnek.

2012. júl. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!