Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, pasik! Ha van barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, pasik! Ha van barátnőtök, de flörtöl veletek egy lány, azt hogy fogadjátok?

Figyelt kérdés
Elutasítjátok egyértelműen vagy belementek kicsit "a játékba"?
2011. máj. 6. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
nem szoktam rá reagálni , vagy jelzem hogy ez nem kell nekem most
2011. máj. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy kis szemezés belefér, jóérzés hogy még mindig jó vagyok, és segít hogy ne váljak betegesen féltékennyé vagy túl ragaszkodóvá.

mig régebben azér szoktam mosolyogni mert tetszik hogy tetszek vkinek, most inkább azér mert barátnőm jut eszembe, és rá gondolok, azér mosolygok, ha valaki néz :)

2011. máj. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudomást sem veszek róluk. Majd csak megunják és abbahagyják. Amúgy miért akkor akarnak kikezdeni az emberrel, amikor van valakije?
2011. máj. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom, hogy kell flörtölni, ergo fel sem ismerem mi történik. Amúgy végletekig hűséges és lojális vagyok.
2011. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!