Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadja el a közvélemén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadja el a közvélemény a magasabb lány-alacsonyabb fiú párokat, és hogyan fogadjátok el ti?

Figyelt kérdés
A saját véleményetekre is kíváncsi vagyok, de most elsősorban az érdekelne, hogy szerintetek mennyire számít ez hátránynak a többség szemében.
2012. jún. 26. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Hátrány a többség szemében? Kit érdekel más véleménye az én kapcsolatomról?
2012. jún. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak érdekel, hogy ez mennyire elfogadott dolog manapság.
2012. jún. 26. 15:47
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mindenki magasról leszarja.
2012. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%

Engem speciel zavarna, ha a barátom alacsonyabb nálam, de nem az miatt, hogy a közvélemény mit mond. Ez ilyen személyes dili, és csak rám vonatkozik.

Mert ha az utcán meglátok egy magas lányt egy alacsony fiúval kézenfogva sétálni, nem gondolok semmit róluk. Mint egy átlagos pár. Nehogy már én mondjam meg nekik, hogy a magasságuk miatt nem jók egymásnak! Ha így is képesek egymást szeretni, ki vagyok én, hogy ez miatt rossz szemmel nézzek rájuk?

2012. jún. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden lány azt fogja mondani, hogy ő csak magasabb fiúkkal ismerkedik. Kivétel, akinek alacsonyabb barátja van. De teljesen mindegy, hogy mit mondanak, mert egyik sem jár mérőszalaggal.
2012. jún. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
Engem ez nem igazán érdekel..De azért 1 fejjel ne legyen alacsonyabb :)
2012. jún. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
par centi nem igazan szamit, mondjuk max 5cm legyen a kulombseg (ha a csaj magasabb), de akk a csaj is vegye figyelembe a magassag kulombseget, es ne 10cm-s magassarkuba setaljon, mert az ugy mar tenleg gaz. Ugy, ha latok 1 part az utcan, nem itelem el oket, de ha en kerulnek ilyen helyzetbe az kimondottan zavarna, bar erre eleg kicsi a lehetoseg mivel 192cm vok. 19/F
2012. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Közvéleményt le kell sz.rni.

Az én személyes véleményem az, hogy ha szeretik egymást legyenek együtt, lesz.rom.

2012. jún. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
az biztos hogy furcsább mint fordítva de sztem ha szeretitek egymást akkor látszik is és akkor senki nem azt néi hogy ki a magasabb
2012. jún. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!