Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzalom - valóban lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzalom - valóban lehetséges ennyi idő és változás után?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel kb 15 éve találkoztunk először, és azonnal megéreztem, hogy felfigyelt rám, mintha a külvilág megszűnt volna körülöttünk. Nem ismertük egymást, házasok voltunk mindketten, a feleségét ismertem így köszönőviszonyba kerültünk. De ha láttuk egymást, mindig éreztem, hogy figyel és nekem is nagyon tetszett. Aztán mostanában összefutottunk egy szociális hálón. Beszélgetni kezdtünk, ő hozta fel "mikor megláttalak, az járt az eszemben hogy irgalmatlanul jó nő vagy, és hoyg milyen kár, hogy lekéstelek!" Persze nem mertem bevallani, hogy én is emlékszem, és hogy kb. ugyanannyira le voltam nyűgözve... Nos, azóta viszont felszedtem vagy tíz kilót - nem vagyok bálna, még molett sem a 170/70 méretemmel, de a felesége ilyen törékeny nő volt, és volt azóta néhány ugyanolyan alkatú barátnője...Párszor már találkoztunk, szexre is sor került már vagy 5x. Folyamatosan merevedése van, 3-4 alkalommal is egymás után, és többször mondta, hogy szép vagyok. De én nem tudok szabadulni a gondolattól, hogy nem vagyok neki elég jó - cseppet sem hasonlítok az exekre. Az alakom a kormohoz képest nem rossz, de nincsenek pl nagy melleim, amitől egy MILF kívánatos...Tornázok, odafigyelek magamra, öltözködni nagyon tudok (amitől egy nő jó nő, azt ruhában hozom) De van narancsbőr, hosszú szoptatás a melleimnek nem tett kifejezetten jót... ezer félelmem van. Ő viszont egy kifejezetten vonzó férfi.Úgy szeretnék már feloldódni, és nem azon izgulni, hogy összehasonlítva a korábbiakkal milyennek láthat! Kérdezzek rá? Vagy ha az erekció evidens és nagyon gyakori, elhihetem hogy vonzónak talál?
2012. júl. 3. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
És már nem vagytok házasok?Mi lenne,ha őszintén beszélnétek az érzéseitekről.
2012. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elmondanám neki, hogy te is milyen jól érezted magad, amikor a közeledben tudhattad és mennyire vágytál a társaságára. Lehet, hogy egy tökéletes szerelem születik ezzel! Kár kertelni, nincs veszíteni valód! Mindent bele!
2012. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!