Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik ilyen vagy ne is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen vagy ne is álmodozzak? (maximális realizmus társul a témához)

Figyelt kérdés
Szóval összejöttem egy fiúval,ő nekem az első kapcsolatok terén.Ő az a tipikus nagy csajozós típus,nem igazán voltak hosszabb kapcsolatai.Mondhatni egyáltalán nem.Azt tudni kell,hogy mindketten abszolút különböző természettel vagyunk megáldva,de szeretjük egymást.Én sose akartam megváltoztatni senkit és most is csak nagyon finoman próbálom ezt elérni,mert végülis szerintem inkább a javára válhat.Amit sejtettem,azt be is vallotta.Vagyis hogy egyik lányt se szerette igazán mert tudjátok milyen mikor valaki felszínesen zár valakit a szívébe.Jött ezzel a dumával hogy én más vagyok de közbe rafináltan próbált rávezetni engem a szexualitás témára is.Na ezt egy ideig biztos el is felejtheti.Mármint türelem szempontjából nevelésre szorul.Szóval ennyi hülyeség után azt szeretném kérdezni,hogy szerintetek el tudnám valaha érni hogy igazán szeressem és engem szeressen a valódi értékeim miatt és ne csak egy csajt lásson bennem akit majd röpke idő elmúltával feledésbe merül?(Ne haragudjatok hogy ilyen hosszú lett,csak ez most nekem egy kicsit komplikáltabb szituációnak tűnik és ilyen korban nehéz rávezetni komolyabb dolgokra az embert,csak én teljesen más értékrend szerint élek ellentétben sokakkal.)
2012. júl. 3. 20:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
*aki
2012. júl. 3. 20:42
 2/19 anonim ***** válasza:
Add önmagad. Vagy megszeret, vagy nem. 50-50%. Maximális realizmussal:)
2012. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi,magamon kívül sose tudtam mást adni az embereknek,talán pont ezért olyan a társasági életem,amilyen:)
2012. júl. 3. 20:44
 4/19 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


Ha valakit úgymond nevelni kell, hát... az elég rossz kezdés. Még akkor is, ha ráfér az illetőre. Nem vagy az anyukája, ő meg feltételezem már nem gyerek. Változtatni, kompromisszumot kötni minden - tartós - kapcsolatban kell, de ez nem érintheti magát a személyiséget. Arra megkérhetsz valakit, hogy ne középen nyomja a fogkrémes tubust, hanem a végén, vagy hogy ne csámcsogjon ebéd közben. Arra nem, hogy legyen hűséges és ragaszkodó. Egyrészt mert ha szerelmes lesz/lenne, akkor ez nem lenne kérdés, másrészt meg mert ez a jelenlegi személyiségének a része.


Ha kitartóan ragaszkodsz az elveidhez a kapcsolatban, akkor bizonyos tiszteletet tutira kivívsz, de ez ugye nem szerelem. Az vagy jön majd, vagy nem.

2012. júl. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Maximális realizmussal: egy leszel neki a rövidebb kapcsolatok sokaságából. De nem is egy ilyen fiúba kellene beleszeretned, bár ezt persze egy nőnek hiába mondja az ember.:)
2012. júl. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De igen gyerek még csak 15 évesek vagyunk.Ezért mondtam hogy biztos sok lányt nem zavarna hogy ilyen mert helyes,de ez nekem azért messze nem elég.Csak azért fájdalmas a dolog mert rendkívül kevés emberhez ragaszkodom.Igazából senkihez és amúgy nagyon szeretek vele lenni meg aranyos,csak mindig ott van az agyam sarkában a dolog hogy bármelyik pillanatban gondol egyet és elhagy.
2012. júl. 3. 21:00
 7/19 anonim ***** válasza:

".Azt tudni kell,hogy mindketten abszolút különböző természettel vagyunk megáldva,de szeretjük egymást."

"el tudnám valaha érni hogy igazán szeressem és engem?"

Kicsit ellentmondásos vagy. Amúgy kétesélyes a dolog, de először is lásd tisztán hogy most jelenleg mi van..

2012. júl. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jó igazad van,ezt hülyén fogalmaztam meg.Azt mondja hogy szeret és tudom hogy tényleg jó, érzi magát velem csak mondta hogy azt jó ha tudom hogy ő mindenkit egy bizonyos szintig képes szeretni.Ezért ezt a falat nekem kell áttörnöm.
2012. júl. 3. 21:05
 9/19 A kérdező kommentje:
*jól
2012. júl. 3. 21:06
 10/19 anonim ***** válasza:
Te jó ég, ahogy írsz, az alapján simán egy tizessel többnek gondoltalak titeket.:) Amúgy 15 évesen tombolnak benne a hormonok (ez még pár évig el fog tartani), szóval ha türelemre akarod tanítani, akkor neked is sok türelemre lesz szükséged.
2012. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!