Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki vagyok készülve a szerelemh...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagyok készülve a szerelemhiánytól. Mit csináljak, hogy ne álmodozzak egyfolytában?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnék már egy társat, de esély sincs rá, hogy a közeljövőben megismerkedek valaki normális férfival. Hogy miért azt most hagyjuk, legyen elég annyit, hogy nem vagyok ronda, úgyhogy nem ezért. Nem csak szexet akarok. Aki felajánlja magát attól elfog az undor akivel meg szívesen mert lenne valami érzelem is azok meg nem akarnak kihasználni.

Annyira szeretnék már egy normális kapcsolatot, hogy szeressenek és, hogy szerethessek, de nem tudok ismerkedni. Semmilyen tapasztalatom nincs hogyan kell, főleg személyesen... Neten meg vagy messze vannak vagy tuskók érzelmileg vagy hülyék vagy egyéb probléma.Mi az ördögöt csináljak? Szilvás buktát nem tudok. :/


20/l


2011. szept. 6. 01:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%
Menj el egy nőgyógyászhoz mert terhes vagy.
2011. szept. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Az durva lenne, én lennék II. Szűz Mária. O.o
2011. szept. 6. 01:10
 3/20 anonim ***** válasza:

Szia!


Privát üzenet ment. Jah MSN címet kérek szépen a válaszlevélben :P

2011. szept. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
01:11 Ez a 4. privátod a mai napon és régebben már beszéltünk. Tudok valamit...
2011. szept. 6. 01:14
 5/20 anonim ***** válasza:

Sajna nem jött privátban válasz. :((

Pedig jómodorú, és nem rút férfipalánta vagyok.


22F

2011. szept. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Ajjajj.


Szóval felismertél? Nem tudom ki lehetsz :$


Írd le légyszi privátban, hogy mit tudsz. :D

2011. szept. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Messze élsz tőlem, ezért is nem beszélgettünk sokat.
2011. szept. 6. 01:18
 8/20 anonim ***** válasza:

"azok meg nem akarnak kihasználni... "eléggé női logika :-)


egyébként meg ismerkedj neten! de, hogy a lehetséges csalódásokat minimálisra csökkentsd, add meg, hogy milyen környéken/országrészben lakókkal ismerkednél elsősorban, hogy ne kelljen nagyon sokat utazni + a távkapcsolat se igazán bevállalható..

A szerethessek hiányt meg pontosan meg tudom éreteni...

2011. szept. 6. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz álmodozni szerelmi kapcsolatról, akkor azt ajánlom, hogy találj hobbit magadnak.


Én pl. a rajzolást választottam régen mikor nem akartam gondolni az akkori exbarátnőmre.

2011. szept. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Gyurmázok levegőre száradó gyurmával. Csináltam a delfin állványt. Inkább nem mondom mihez hasonlított.... :D


Rajzolok akkor is valami szexit rajzolok, úgyhogy ez nálam kóros.

2011. szept. 6. 01:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!