Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összejönnél egy olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnél egy olyan sráccal, aki túlsúlyos volt, de lefogyott?

Figyelt kérdés
186 cm vagyok, 115 kg voltam, lefogytam 72 kg-ig. Ezzel a súllyal elégedett vagyok, de sajnos néhol nem húzódott vissza a bőröm, szóval nem feszes, emellett van néhány stria is a hasamon. :(

2012. júl. 3. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%

Nem.


Az indokom mert én is fiú vagyok.

F/23

2012. júl. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én igen.

Volt párom 115 kg volt 180 cm mellé, és Őt ezzel a súllyal is imádtam.


23N

2012. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%

nem

18/F

2012. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jelen a fontos nem a mult
2012. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem hízzál 15 kilót és kezdj el gyúrni,eddzeni és feszes lesz
2012. júl. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
17%
remélem azok az a lányok akik azt válaszolták hogy nem járnának olyan pasival azok a külső alapján ítélkeznek és rátalálnak a tökéletes társa azoknak jól verje a pasija minden nap
2012. júl. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én simán, nem gyenge akaraterő, kitartás és küzdés kell ahhoz, hogy sikerüljön ennyit fogynod, és ezek mindenképp olyan tulajdonságok, amiket becsülök egy pasiban. De szerintem a magasságodhoz egy tízessel több kéne, persze izomban gondoltam.

21L

2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egyszer fogytam le 35 kilót 14 évesen, Azóta sajna visszaszedtem elég sokat mert egy hülye ember hülye diétáját csináltam, ami úgy hangzott hogy egyél mindennap zöldségeket és gyümölcsöket és mást nem. Most megint elkezdtem fogyózni saját diétával, egy probémám van, hogy az egész testemen mindehol jó nagy strriák jelentek meg. Így nekem az életben nem lehet csajom majd.:(:(:( Pedig még nem is volt egy csajom sem.:S:S:S 19/f
2012. júl. 4. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen. A szerelem nem azon múlik, hogy ki hány kiló volt.
2012. júl. 4. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezen nem mulna, sott meg buszke is lennek ra, hogy kepes volt ra.
2012. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!