Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy fiú ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy fiú ennyire maga alatt már jó ideje, csupán azért, mert nem volt még barátnője és egy lány sem szerette őt viszont még sosem?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=LBTdJHkAr5A

Ezt hallgatom és gyakran könnyezek, ha belegondolom magam a fájdalmas érzésbe, abba, hogy egy lánynak sem kellek valamiért. Már nem tudom mi a baj velem, aki nekem tetszik annak nem jövök be, aki nekem nem jön be, annak tetszem, de nem sok ilyen lány van, ritka, ha tetszem valakinek, tényleg enyire csúnya fiú lennék, ez a baj? Miért nem tudtok engem szeretni viszont lányok?



2012. júl. 4. 01:39
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:

Hát iyen zenéket ne halgass ! Ott kezdődik mert innentől már csak 1 lépés választ el ettől-> http://www.youtube.com/watch?v=1Q2s-asGAOM


-___-

2012. júl. 4. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Akkor valamit rosszul csinálsz. Vagy önmagaddal kapcsolatban vannak problémák, önelfogadás, önértékelés, stb. Próbálkozz más lányoknál akkor, légy nyitottabb. Meg a hozzáállás is fontos. A destruktív megközelítés nem vezet sok jóra.
2012. júl. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Én se kellek a kutyának se még is Ac/Dc-t hallgatok XD. Feé a fejjel Haver és inkább tanuld meg hogy a sör a legjobb barátnő. Az nem okoz fájdalmat az fix :)
2012. júl. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
Szerinted az a lány akit még egy olyan szemétdomb mint is visszautasít az mennyire van maga alatt? Meg nem a carmen electrával kell probálkozni és akkor nagyobb sikered lesz. De ha depresszios vagy ott az alkohol meg a world of warcraft, találd föl magad! Meg halgass normális zenét!
2012. júl. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Lányok! Én is iszonyú kanos vagyok, alig bírok magammal! Segítsetek rajtam, szánjatok meg!!!! Léci, léci, léciiii... :D
2012. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Szerintem sok szép lány van külsőre, de jellemre már nehéz szép lányt találni manapság. Külsőre a vékonyabb, alacsonyabb lányok jönnek be, akik arcra is megfognak valamiért. De a jellem sokkal fontosabb végül is.


Amúgy ilyen zenét csak a hangulata miatt hallgatok, segít előhozni az érzéseimet és könnyebb ilyen zenék mellett kisírni magam, mint mondjuk egy dübörgős metál mellett, az máskor kell.

2012. júl. 4. 01:50
 7/43 anonim ***** válasza:

ma 01:48---


Na jó cicukám merre vagy ?


Bélabá 75

2012. júl. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

ma 01:48


Te még csak itt tartasz? Akkor van mit fejlődnöd érzelmileg.


EGy nap majd rájössz, hogy a szex önmagában nem boldogít csak vágyat csillapít, de nekem ennél többre van szükségem. Viszont a szerelmet nem lehet pénzért megvenni, mint a szexet például.

2012. júl. 4. 01:51
 9/43 anonim ***** válasza:
Csináld azt például, hogy nem a párkapcsolatot keresed egy nőben, hanem csak egy lehetőségként fogod fel. Hogy lesz ami lesz. Párkapcsolat, szex, egy jó haveri kapcsolat, vagy semmi. Sokan itt rontják el, hogy már a leendő szülőt látják a másikban, pedig még semmi sem történt.
2012. júl. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
riszpekt, bélabá mindenki gondját megolgya!!!
2012. júl. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!