Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit tegyek, érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek, érdemes megbeszélni?

Figyelt kérdés

Barátommal lassan 9 hónapja vagyunk együtt, utóbbi időben érzem, hogy kevesebbet törődik velem mint régen (kevesebbet beszélünk, ritkábban mond kedves dolgokat stb) múlt héten táborban voltam, és előtte megígérte hogy majd felhív, én vártam hogy hívjon nem tette, (ilyet már többször is csinált de mindig volt ésszerű és valós magyarázata), én szerdán írtam neki sms-t hogy "köszi hogy felhívtál" aztán rá pár órára felhívott, és bocsánatot kért, és azt mondta hogy elhagyta a telefonját.

Amikor hazajöttem táborból kiderült hogy barátnőm, barátnőm haverja, és barátom elmentek együtt hülyéskedni (ezzel nincs is gondom) aztán barátnőm exe rámírt hogy miért szakítottunk a barátommal, én meg mondtam neki hogy nem szakítottunk. Aztán barátnőmet is megkérdeztem hogy mi van, azt mondta hogy a barátom szakítani akar velem mert megunt és néha idegesíti hogy hisztizek (ezt akkor beszélték amikor elmentek 3-an hülyülni) Aztán rákérdeztem barátomnál, ő azt mondta hogy nem is akart szakítani, és hogy csak rosszat akarnak nekünk. Ekkor én megkérdeztem a 3-dik személyt (barátnőm haverját) hogy akkor most mi az igazság és ő azt mondta hogy akkor tényleg azt mondta hogy szakítani akart velem. Azóta nem tudtam beszélni barátommal mert dolgozik, de amikor legutóbb beszéltem vele azt mondta hogy hiányzok neki, minél előbb látni akar, és hogy szeret.

Vajon miért hazudott? Azért mert személyesen akar szakítani? Vagy azért mert azóta rájött hogy fontos vagyok neki és meggondolta magát?



2012. júl. 4. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
A barátod nem tudja mit akar, valami el van benne fojtva, nincs megbeszélve. Beszélgessetek, kérdezd meg mi a baj. A semmi nem elég válasz, ezek egyértelmű jelek arra, hogy valami nyomja őt. Vagy tényleg elakar húzni, csak nem meri megmondani.
2012. júl. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Beszélni is akarok vele amint csak tudok, de dolgozik (diákmunka), és még ő sem tudja mikor ér majd rá :(
2012. júl. 4. 12:08
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja a srác már kifogásokat keres meg gyenge hazugságai vannak :S Sztem dobd ki még mielött hülyét csinálna belöled... bár mondjuk teneked má tökmindegy XD
2012. júl. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

-Nem voltam még ilyen helyzetben de sosem értettem miért kell az ilyesmit túlbonyolítani. Érzed hogy szeret a batárotd vagy nem? A két állítás közül bármelyik lehet igaz, és csak a megérzésedre hagyatkozhatsz. Nem pedig arra hogy melyik verziót fújják többen.


- Azt hogy "azóta rájött hogy fontos vagyok neki" szerintem kizárhatod. Vagy kiábrándult belőled vagy nem, olyan sosincs hogy megunt de aztán mégse. Ha vívódik az már nem jó, mert olyankor már a kényelem és a megszokás szól csak az együttmaradás mellett.


-Szép kis baráti társaság ez, akár elhangzott a barátodtól hogy szakítani akar, akár nem, mi közük ehhez? Miért tőllük kell hogy meghalld? Nagyon gyanús hogy rosszindulatúak.

2012. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, én is kizárnék mindent, és mindenkit az egészből, és leülnék a párommal ilyenkor beszélgetni. Hagyd a nyomozásokat meg a többit, az a kapcsolat eleve halálra van ítélve, ahol nincsenek megbeszélve a dolgok. Sajnálom.
2012. júl. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta nem is próbáltam beszélni senkivel, mielőtt nem ülünk le és beszéljük meg a barátommal ezt.
2012. júl. 4. 12:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor ennyi, beszéljétek meg, és legyetek mind a ketten őszinték egymáshoz, más megoldás nincs. Sok sikert!
2012. júl. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!