Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás után érdemes megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után érdemes megbeszélni a tisztázatlan dolgokat?

Figyelt kérdés

2 hónapos távkapcsolaton vagyok túl. Az utóbbi időben nem tudtunk találkozni így telefonon beszéltük meg, hogy legyen vége.

Érdemes személyesen is kitárgyalni a dolgot és az esetleges homályos dolgoknak utánakérdezni vagy felesleges?


23/F


2012. jún. 25. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem.Ezeket szakítás előtt érdemes megbeszélni.
2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha már arra a pontra jutottatok, hogy legyen vége, mert nem találkoztatok, vagy más okokból kifolyólag, akkor szerintem már nincs mit tárgyalni ezen :/
2012. jún. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem azért, mert menteni akarom. Csak vannak tisztázatlan dolgok, amiket ha megbeszélünk, akkor megnyugszik a lelkem.

Megjegyzem, hogy nem miattam lett vége. Csak jó lenne tudni, hogy miként viszonyuljunk ezután egymáshoz.

2012. jún. 25. 18:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.2 hónap az semmi,egy szemvillanás.Azért dobott,mert nem érzett irántad semmit.(a tizenéves szűz csajszik szoktak ilyet csinálni,várnak két hónapot az Isten se tudja,hogy miért)
2012. jún. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szakitás után még mit akarsz tisztázni?:D
2012. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Annyi idős az illető, mint én. Meguntam, hogy bizonytalan volt velem kapcsolatban és azért lett vége. Ő szerintem még most sincs tudatában annak, hogy mit akar.
2012. jún. 25. 18:54
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha neked erre szükséged van, mert így tudsz nyugodtabban túllépni rajta, akkor persze, lehetséges és hasznos is lehet.

Csak vigyázz ezzel, nehogy az legyen a vége, hogy te vagy szomorú, mert ott van előtted, de nem érintheted, nem csókolhatod.

2012. jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!