Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet ilyenkor tenni? Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ilyenkor tenni? Ti voltatok ilyen helyzetben? (lent)

Figyelt kérdés

Az van, hogy régen tetszett az egyik osztálytársam, nagyon aranyos, és vicces :) Aztán reménytelennek tűnt az egész, és lemondtam róla... Mostanában többet beszélünk, mint azelőtt, és én állandóan elvörösödöm.. Már egyszerűen ott tartok, hogy kerülöm a társaságát, mert állandóan elpirulok.

Most miért? Nem tetszik. Oké, helyes meg minden, de a szemébe nem "merek" már nézni sem, mert azonnal wááá. Olyan rossz, mert tényleg nem akarok tőle semmit sem :D De lehet, hogy csupán azért mert azt gondolom róla, hogy helyes? Mit lehet egyáltalán ilyenkor tenni? Szeretnék vele jóban lenni, de nem megy ha állandóan érzem, hogy már vörös vagyok... :S Nem akarom, hogy azt gondolja, hogy tetszik nekem, amikor nem így van.. Ti voltatok már ilyen helyzetben? :) Ha igen, tudtátok kezelni? :S Egyáltalán mit lehet ilyenkor tenni, mert tényleg jóban szeretnék lenni vele! :D

Ha lehet, normális válaszokat :) Köszi


16/L


2011. máj. 12. 19:06
 1/3 anonim válasza:
Én is nagyon sokszor elszoktam vörösödni,de ez ennyire ne zavarjon téged,ez tök aranyos:)ha ebből ő majd tényleg azt gondolja,hogy tetszik neked hát aztán..majd közlöd vele,hogy nem így van:D
2011. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

:D

Csak, van több olyan osztálytársam, aki helyes, de velül tudok beszélgetni.. :)

Ismerem a srácot annyira, hogy tudjam, azt hinné majd, hogy tetszik nekem :S

Ez nagyon rossz ... :D :S

2011. máj. 12. 19:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Amikor beszélgetsz vele, mindig teszkós szatyrot húzol a fejedre.
2011. máj. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!