Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek is az arcotokra van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is az arcotokra van írva, ha nagyon vágytok valakire?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem, hogy ha találkozok a vágyaim alanyával, tuti látja rajtam, hogy mennyire akarom őt... és ez nagyon nagy baj, mert ő nős férfi... fogalmam sincs, hogy viselkedjek vele, hogy az ne legyen feltűnően hűvös és főleg árulkodó.
2012. júl. 4. 13:47
1 2
 1/20 AvernusTriad ***** válasza:

Ha annyira akarod, az látszódni fog éjjel, ködben, ellenszélben is.

Viselkedj normálisan és kész.

2012. júl. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
:((((((((((((
2012. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben de a férfi nem nős volt hanem csak szimplán elérhetetlen, nehéz vele közömbössen viselkedni és igen tuti látja rajtad hogy bejön neked, engem még direkt le is szolitott mindennap igy még kinosabban éreztem magam néha már félrebeszéltem elég ciki.. probálj meg hüvösen viselkedni vele én is azt probáltam meg elkerülni amennyire lehet
2012. júl. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
na, ezt az aranyközéputat, amit normális viselkedésnek hívnak, borzasztó nehéz kivitelezni nekem :-)
2012. júl. 4. 13:50
 5/20 A kérdező kommentje:
Ó, már próbáltam a hűvös viselkedést, de az feltűnt neki, mert szóvá tette :-(
2012. júl. 4. 13:50
 6/20 AvernusTriad ***** válasza:
Sok választásod pedig nincsen... A lehető legtermészetesebben viselkedj. (Egyébként minél többet agyalsz rajta, annál kevésbé fog menni.)
2012. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Tőlem is mindig azt kérdezte ilyenkor miért van rossz kedvem mondtam hogy csak ugy és kész..Inkább legyél vele hüvös minthogy mindig odamenjen hozzád és te meg kinodban azt sem tudod mit is csinálj
2012. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen, ezt már észrevettem, hogy minél természetesebben akarok viselkedni, tuti akkor jön valami fancsali pofavágás, amit nem is úgy akartam, de a nagy erőlködésbe csak ez sikerült :-S
2012. júl. 4. 13:54
 9/20 anonim ***** válasza:
Probáld elkerülni ha meg összefutsz vele rövid válaszokat adj és menj tovább hogy bocsi dolgod vann...stb
2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ilyenkor én igazából azon gondolkodok miért is baj nektek nőknek ha a férfi látja egyértelműen, hogy bejön nálatok?


Mi bajotok lesz? Még a végén összejön veletek és boldogok lesztek? A rohadt szemét...

2012. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!