Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Horváth Éva se piszkafa,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horváth Éva se piszkafa, mégis szeretik a pasik. Akkor miért van az, hogy egy kis csípőtől, popsitól, már azt mondják valakire, hogy fujjjj, kövér?

Figyelt kérdés
[link]
2012. ápr. 6. 12:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
senki nem mond ilyet, max a médiában próbálják ezt sugallni.
2012. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%
Mert te tényleg kövér vagy, csak próbálod bebeszélni, hogy ez csak egy kis popsi...
2012. ápr. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Mi van? Ezt meg honnan veszed? Esetleg a fejed kövér :D modellkedek!!
2012. ápr. 6. 12:25
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
nézd meg ezt a nőt, neki baromi jól áll, jól van elosztva...:) kb ennyi a dolog nyitja, és van egy fajta kisugárzása is:)
2012. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Attól, hogy modellkedsz, még nem jelenti azt, hogy szép és vékony vagy. Szerintem. Meg itt vmi bűzlik, mertpl. én vékony vagyok, és ez a kérdés engem abszúle nem érdekel, mert nem érint, szóval valszeg téged igen, ezért foglalkoztat.
2012. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 $ € Ž ***** válasza:
92%

Akkor mi a bajod? Ott nem kapsz elég figyelmet?


Na amúgy meg hadd lássuk, tényleg modellkedsz-e. Nyilván van több portfóliód, amik ilyen-olyan helyeken megtalálhatóak, úgyhogy nyilván nem okoz egy képet ide feltölteni belőle.


Persze lehet, hogy csak úgy modellkedsz, ahogy rengeteg lányismerősöm. Azt mondja neki egy fotós, hogy csinálok rólad egy képsorozatot, aztán szétküldöm, hátha rákap valami ügynökség. Mondanom se kell, egyikből se lett modell. Tehát ebben a formában ez nem modellkedés, amit csináltak.


Úgyhogy lássuk a képet.

2012. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Itt nem a képről van szó. Nem szeretném, ha bárki visszaélne vele. Úgyh max. egy kis ismerkedés után küldök valakinek is, addig nem. Horváth Éváról szól a kérdés. Szóval, az a lényeg, hogy jól legyen elosztva? És igen, van portfólióm, de ez még csak most indult nemrég, úgyhogy csak 1 van eddig.
2012. ápr. 6. 12:31
 8/20 A kérdező kommentje:
Ja, még valami. Nem nekem mondták, hogy kövér vagyok, hanem itt az oldalon valaki feltesz egy képet, egészen arányos az alakja, erre jönnek a ronda kommentek. Ez a gondom.
2012. ápr. 6. 12:32
 9/20 $ € Ž ***** válasza:
Annyit tudok mondani akkor, hog bizony van önbizalmad, ha egyből Horváth Évát állítod példaként magaddal szemben. Ha gondolod, megírom privátban az e-mail címem, oda elküldöd, megnézem, és tudok véleményt mondani róla. Ennyit tudok tenni.
2012. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

# 8

jó, de az itt kommentelők nagy része puncit sem látott még életében:)

2012. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!