Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Előfordulhat, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat, hogy nagyon vágyok valakire, és amikor végre megkapom, akkor könnyebben túl tudok lépni rajta?

Figyelt kérdés

Talán csak addig érdekel, amíg meg nem tapasztalom, hogy mi lett volna, ha... mert egyébként úgysem lehet több, viszont egyszerűen már évek óta nem tudom lebeszélni magam róla. Talán az a baj, hogy annyira vonz az ismeretlen, hogy amíg nem ismerem meg, addig nem is hagy nyugodni...

Voltatok már így?


2012. máj. 24. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
IGEN voltam. Lefeküdtünk és végre túlléptem 7 éves sóvárgáson, nem mintha nem lett volna jó a szex, csak egyszerűen idegesített h nem lehetett az enyém. Persze a dolgokon nem változtatott, de legalább továbbléptem.
2012. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam pontosan. Nálam még csak 6 éve tart, de időszakosan újra és újra rámtör az érzés, és már elegem van ebből. Meg akarok szabadulni tőle, de nem tudom, hogyan. Csak az a baj, arra sincs garancia, hogy utána nem-e még rosszabb lesz!
2012. máj. 24. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Másfél éve szeretek egy srácot aki Pesten lakik. Jövőre megyek oda tanulni és meg akarom tapasztalni milyen lehet vele. Megmondta nekem hogy szeret de kapcsolatot nem tud velem elképzelni. Próbálok róla lemondani de amíg nem tudom meg milyen úgy egymás mellett leni hogy nincs köztünk távolság addig nem tudok .
2012. máj. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!