Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mást is kikészít ennek a sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kikészít ennek a sok szerelmes párnak a látványa?

Figyelt kérdés

Ma még több szerelmes párt láttam együtt, mint ezelőbb bármikor és nagyon rossz érzés volt, mert engem sosem szeretett még egy lány sem viszont, én úgy tűnik ritka peches vagyok és a lányok utálnak engem a külsőm miatt gondolom, mert jellemre nem sokat engedtem közel magamhoz eddig, ugyanis nem tudok haverkodni sem lányokkal, főleg, aki tetszik azzal még a beszélgetés se megy, hiszen úgyis kaphat ilyen űber szexi hapsit, úgyis az kell mindenkinek. Én meg...


Rossz ez így, hiányzik már egy társ az életemből, szerelemre, szeretetre vágyom, mint minden normális ember.



2012. júl. 4. 15:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akor tegyél érte haver! Én is ilyen nyavalygós lúzer voltam (bocsi a lúzerért), de megembereltem magam, és egy kis szerencsével most már van párom! :) Úgyhogy hajrá, irány a strand, vagy akármilyen közösségi hely!!!
2012. júl. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
velem is pontosan ugyan ez van :S
2012. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Akkor tegyél érte, más nincs. Csak az hogy nézed a szerelmeseket, és elönt az irigység, mint most.


Mit tegyél? Kezd elfogadni önmagad, ha meg valami nem tetszik, akkor változtass rajta.

2012. júl. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy egy nagyon fontos dolgon nem tudok változtatni és emiatt midnig hátrányban leszek. Még 170cm sem vagyok, tiszta szégyen. Igazából szerintem ezért nem is kellek a lányoknak.
2012. júl. 4. 15:42
 5/14 anonim ***** válasza:

Ez kifogás, olvasd csak el mennyi mindent írtál a leírásban.

- ritka peches vagyok

- a lányok utálnak engem a külsőm miatt

- jellemre nem sokat engedtem közel magamhoz

- nem tudok haverkodni sem lányokkal

- aki tetszik azzal még a beszélgetés se megy, hiszen úgyis kaphat ilyen űber szexi hapsit

- úgyis az kell mindenkinek. Én meg...


Nem a magasságoddal van baj, hanem az önbizalmaddal. Kicsit megkéne emberelni magad, és a belső értékeidet előhozni, nem azon lovagolni hogy kisebb vagyok mint 180cm. Erősíteni a tartásodat, az akaratodat, határozottságodat, stb-t. Ha jó a kisugárzásod, bízol magadban, akkor senkit nem fog érdekelni, hogy milyen magas vagy.

2012. júl. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 perfectlie ***** válasza:

Naponta több 10 160 centis lánnyal találkozok.És tudod mi van?Sokszor sokkal szexibbek mint a "nagylányok"...

Ne menstruálj,kezdj el kondizni,adj a hajadra,a körmeidre és úgy alapból legyél igényes.Ennyi.Önbizalom=barátnő.

2012. júl. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Imádom, mikor itt siránkoznak. :D Több párkapcsolatban levő ember nevében mondom: nem az én hibám, hogy nincs barátnőd :D Bocs, hogy boldog vagyok :DD


Szedd össze magad, ha csak panaszkodsz, sose lesz senkid. Nem cseszegetésből mondom, komolyan...

2012. júl. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

ma 16:29


Figyelj, nem az a gondom, hogy más boldog, hanem, hogy ha ennyi embernek összejön, akkor nekem miért nem?


Másrészt eléggé felkavarják az ember érzelmeit a szerelmes párok látványa. Én még részegen is csak ezekre tudok koncentrálni, már készen vagyok pár doboz sörtől és arról papolok például egy**k, hogy becsüljék meg egymást, mert nem mindenkinek lehet párja és én tudom, hogy milyen jó dologból maradok ki. Tiszta szánalom vagyok, tudom, de a külsőm miatt van szerintem az egész. Nekem ne mondja senki, hogy nem a szebb, helyesebb, magasabb pasit választja vagy fiúk esetében a formásabb, csinosabb lányokat. Köcsög, igazságtalan ez az élet. Én magam kívánom, hogy bár tudnék vonzódni egy csúnyácska, kövér, de érző szívű lányhoz, de nem ment, próbáltam. Azóta is bánt a dolog, hogy én is ilyen felszínes dög vagyok, mint a legtöbb ember. Talán ez a büntetés, azért nincs is párom és nem is lesz, mert válogatós vagyok külsőre.



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. júl. 4. 17:24
 9/14 anonim ***** válasza:

16:29-es vagyok


Figyelj, én se vagyok egy szépségkirálynő, kiállnak a fogaim, nincs jó alakom, fura az orrom, stb, nem vagyok bányarém, de én is azt hittem egy darabig, hogy nem fogok kelleni senkinek, mert minden pasi csak a fullos csajokra bukik. Aztán mégis van barátom hónapok óta.

Adj magadra, legyél igényes, sportolj, stb, magadból hozd ki a legtöbbet, onnantól meg lesz akinek bejössz. :)

2012. júl. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem speciel remegni kezdenek a térdeim egy magabiztos pasitól... Akárhogy néz is ki. Főleg nem érdekel, milyen magas, én is alacsony vagyok.
2012. júl. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!