Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a tanáromba?

Figyelt kérdés
A kérdés nem ez, hanem az, hogy lehet esélyem nála? Sokat szórakozik az osztállyal meg minden, én is sokat beszélek vele és annyira jó fej szokott lenni, meg normálisabb is mint az osztálytársaim.. Holnap megyek be a suliba bevinni a könyveimet, és lehet hogy ő is ott lesz és el akarom neki mondani.. mivel egész nyáron nem látom, (és azt mondta, hogy az iskolakezdésnél még nyaralni fog valahol:S)(facebookja meg ilyesmi nincs neki) tudom hogy sok a korkülönbség de engem nem zavarna. amúgy szokott így "célozgatni" dolgokra, de lehet hogy csak én értem félre.. vagy nem? röviden: összejöhetek vele? 16/l 29/f (trollok kíméljenek)
2012. júl. 2. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ő az állásával és az egész megélhetésével játszik, nyilván nem fog összejönni veled.
2012. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nem igazán van esélyed. Azaz még ha lenne sem lehet köztetek semmi. Ha kitudódik (ehhez elég ha csak egy barátnőd elkottyantja magát) őt kirúgják, miattad.
2012. júl. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
elmondhatod neki, de 18 éves korod alatt tuti nem jön össze veled. utána meg, hát ki tudja.. :)
2012. júl. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!