Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én ennél többet akarok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én ennél többet akarok! Szeretem. Le is feküdnék vele. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
fél éve vagyunk együtt a barátommal. ő elég félénk.. de lehet csak azért, mert nincs hely, ahol megtörténnének a dolgok. Vagy az ő anyja, vagy az én anyám miatt. Én viszont egyre többet gondolok rá, és szeretném vele elveszteni. Hogy lehetne megoldani?
2012. júl. 4. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Utalj rá,vagy teperd le..
2012. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2012. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 okoska31 ***** válasza:

a szülői házakban semmiképpen, mert feszélyezettek vagytok.

hány évesek vagytok? van már önálló kereset? mert akkor ki lehetne bérelni egy szobát egy takaros panzióban, pl.


de elmehettek közösen egy nyári táborba is pl.

2012. júl. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hogy hogy félénk? én azóta már megerőszakoltalak volna, akár szüleid házában is, van külön szobád nem?
2012. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Félénk? Ezzel meg hogy jöttél akkor össze? Te szedted fel a kisfiút vagy mi?


Bezzeg amikor én voltam a félénk, kedves kisfiú egy lánynak sem kellettem. Most meg már túlságosan bunkó lettem, az a bajuk.

2012. júl. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem úgy félénk.. ő abba a rosszfiú kategóriába tartozik. sajnos:/ de ebben az ügyben félénk. nemtudom miért.. 17-ek leszünk mindketten.
2012. júl. 4. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!