Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy roncs lettem. Mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roncs lettem. Mit tegyek? 17/l

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe nagyon beleszerettem (20). Tudja hogy tetszik nekem, majdnem minden nap beszélünk.

Iszonyú jó kapcsolatunk volt. Jött a kavarodás. Belezúgott egy lányba, és tőlem kér szerelmi tanácsokat. :'(

Én meg zokogva írtam neki hogy harcoljon a lányért. Ennek egy hete már, de úgy érzem mintha valamit kiszakított volna belőlem...



2012. júl. 5. 00:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, csak fájdalmat okoz neked.
2012. júl. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
diik :DD
2012. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Hülye gyökér, undorító, ha másik csaj tetszik neki, minek húzza az agyad, csak játszik veled.
2012. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
LÉPJÉL MÁR KI ONNAN AHOL ÍROGAT!VALÓSZÍNŰ TUDJA JÓL, HOGY BÁNT TÉGED ÉS EZT ÉLVEZI!
2012. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha nem hallgatsz ránk, inkább ne kérdezz.
2012. júl. 5. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy hogy ilyet írogatsz, de most komolyan.

Már csak azért írom ezt, mert a tapasztalataim eddig azt mutatták, hogy ezt fordítva szokták eljátszani. Velem is fordítva játszották el.


Két tűz között a nő szokott itt lenni. Mondanám hogy beszélhetünk erről, akár levélben, akár msn-en, de véleményem szerint a legjobb az lenne, ha most hagynád ezt az egész barátságot, kerülnéd a látványát + elvonnád erről a gondolataidat.


Én 5 évig szenvedtem ilyenért, mert pechemre jött utánam a csajszi.


18/f


Mai napig nem vagyok túl rajta, és még mindig osztálytárs, ennél nagyobb kín nincs, bár már csak 1 év és érettség, és utána húzok innen el messze :}

2012. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ki fog téged használni, megfog dugni, ott fog hagyni, és utána jobban fogsz sírni mint most. Ha van eszed, ott hagyod. Ha nincs akkor fájni fog.
2012. júl. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Tuti élvezi, hogy odavagy érte... Szakítsd meg vele a kapcsolatot ha jót akarsz magadnak.
2012. júl. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
nem bírom nélküle. kell mint... a levegő, vagy a víz. ezt nem tudom szavakba önteni
2012. júl. 5. 00:33
 20/29 anonim ***** válasza:
Ez most nehéz lehet, de próbálj meg racionális lenni... Kell ez neked? Megbecsülne ez a fiú téged? Szerinted kellesz te neki, ha tudod, hogy másba szerelmes?? Szerintem felejtsd el amíg nem okoz neked ennél is nagyobb fájdalmat!
2012. júl. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!