Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy egy ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy egy ember rövid idő alatt így megváltozzon?

Figyelt kérdés

A következő a szitu: Van egy barátom, mindketten 21 évesek vagyunk.Február óta van barátnője, azóta teljesen kifordult önmagából.Mi, a barátai mondtuk neki hogy nagyon megváltozott, de ő nem hiszi el.A mindennapi viselkedésében is meglátszik.

Sosem jön velünk sehova.Pl ma hivtam strandolni, nem jön mert találkozik a barátnőjével.Amikor elmegyünk szórakozni, annyira nyalják falják egymást, hogy nekem kellemetlen, és inkább otthagyom őket olyankor.A leggázabb, hogy a srác nem is kapcsol, hogy miért léptem le...Persze szeretik egymást, de ha már haverok vagyunk,ráadásul 22 évesek, nem kéne tini módjára smárolni egész nap...

Persze ha feszegetem a dolgot, akkor én, illetve mi, a gyerekkori barátai esünk ki irigynek, mert nekünk nincs most barátnőnk.

Máskor lehetett vele egy csomót viccelődni, most amolyan selyemfiú lett.Nem lehet vele tipikus férfi dolgokról beszélni, mert egyből függetleniti magát.

Mit csináljunk?Fáj hogy egy gyerekkori barátság igy múlik el.Vagy várjunk, hátha felfogja, hogy mi történik körülötte?Neki még nem volt barátnője,lehet h ez közre játszik.


2012. júl. 5. 13:18
 1/6 A kérdező kommentje:
...Mármint fél attól, hogy elvesziti a nőt akit szeret, ezért próbál mindenben a kedvében járni, közben meg elvesziti a barátait.
2012. júl. 5. 13:19
 2/6 anonim ***** válasza:

Valahol normális az, hogy a párja első valakinek, valahol viszont nem, ha már ennyire túlzásba viszi. Sok mindent tenni nem tudsz, ő ilyen fajta, majd ha eltelik egy kis idő, akkor már megszokják egymást és nem fognak állandóan smárolni, de visszakapni csak akkor fogod a srácot szerintem, ha szakít a csajjal. De aztán lehet, hogy a következő kapcsolatában ismét ezt fogja csinálni.

Fene se érti ezt. Nekem volt egy 4 évvel fiatalabb barátom, és amikor szakítottunk, a fejemhez vágta, hogy miattam nem találkozott a barátaival, én meg csak néztem bután, hiszen én sosem mondtam neki, hogy ne találkozzon velük, és vele sem tartottam volna igényt a mindennapi talikra (volt is olyan, hogy lemondtam a találkát, hogy pl. sz.rul érzem magam, ami nem volt igaz, csak nem tudtam mit mondani), de ő mégis jött mindig.

2012. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ember folyamatosan változik - szép is lenne, ha olyan maradtam volna, mint mondjuk 3-4 évesen. :-)))) Az, hogy a barátodnak most a barátnője a legfontosabb, teljesen érthető. Ő mos épp abban az életszakaszban van, amikor más a fontossági sorrend, mint nálad. Ez nem baj, de érthető, hogy rosszul esik neked, hogy elveszteni látod a barátodat.


Akkor fogtok újra közelebb kerülni egymáshoz, ha mindketten ugyan abban az életszakaszban lesztek (nem érettségről beszélek!!!). Légy megértő és nyitott, fogadd el őt olyannak, amilyen és meglátod, ő is el fog fogadni téged olyannak, amilyen most vagy. ;-)

2012. júl. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyetlen nap alatt is változhat az ember.
2012. júl. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Férfiban, nőben is vannak ilyen birtokló típusú partnerek.
2012. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Hailey13 ***** válasza:
nyilván igazad van, de szerintem erre vágyott régóta, és most kihasználja hogy megtörtént, és meg akarja tartani. nem jó ötlet lenne ha 'tanulság céljából' otthagynátok, mert idővel megutálná a barátnőjét, pedig boldog vele (ahogy olvastam). szerintem nem tehettek mást, ha jót akartok neki és szeretitek, minthogy elfogadjátok ezt az állapotot. nem hajlik arra, hogy beszéljetek róla-veszett ügy. ne stresszeljétek ezzel, ne hozzátok fel a témát, csak szórakozzatok jól amíg együtt vagytok. talán inkább az a baj hogy nem kedvelitek a barátnőjét (vagy ő titeket). száz szónak is egy a vége, idővel törvényszerűen hiányozni fogtok neki, és bocsánatot kér amiért hanyagolt:)
2012. júl. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!