Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha suliban b@asztat néhány...

Ha suliban b@asztat néhány ember milyen küzdősportot, harcművészetet tudtok ajánlani amit rövid időn belül tudok használni suliban?

Figyelt kérdés
Mellette meg eljárnék gyúrni is.
2012. jan. 17. 16:01
1 2 3
 1/26 anonim válasza:
Többet ésszel mint erővel!
2012. jan. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Hát kösz a jó tanácsot, ezzel marhára megfogom tudni védeni magam! :@
2012. jan. 17. 16:40
 3/26 anonim válasza:
34%
Azért mondtam.
2012. jan. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

tegyél be három kést a táskádba, amikor alkalmas és nem figyelnek vedd mindhármat magadhoz, kettőt kézbe egyet zsebbe, és hátulról vágd el a torkukat vagy ha elég hosszú pengék, szúrd tövig tüdőbe.

soha az életben nem fogják veszélyeztetni az életedet. ha kihasználod a meglepetést, esélyük sem lesz védekezni, úgyhogy a pálya a tied.


egyébként meg harchoz késharc képzést kell keresni, vagy harcművészetet. de a legtöbb edzés úgyis kamu szar.. mindegy, attól még tanulni kell. küzdősport küzdésre való, nem önvédelemre.

rövid időn belül.. pár hónap után többet fogsz tudni mint egy átlag ember, pár év alatt meg is tanulsz használni ezt-azt, és lesz is esélyed emberek ellen. addig marad a vak oldal támadása. de egyébként látod, csak elolvastad az írásomat (1 perc) és már is tanultál, nézni fogsz a hátad mögé, és ha tudod hogy valaki az életedet fenyegeti, azt hátulról el tudod intézni (rögtön 2 technikát említettem is hozzá).

hát még ha lemennél edzésre..

2012. jan. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Előtte keríts egy ügyvédet!
2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:

jogos önvédelem, ráér utána is :D

amúgy jogos.. a WC-ben csapj le, és ne hagyj nyomot!

2012. jan. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Aczél válaszán jót röhögtem!XD


Amúgy igaza van abban, hogy akkor támadd meg őket, amikor nem számítanak rá. Ha egy nálad nagyobb, erősebb,és jobban verekedő ember elkezd veled keménykedni, akkor vagy kussolsz, vagy a legváratlanabb pillanatban ugrassz neki.

Például:

-tökön térdeled/ütöd(inkább üsd)

-sípcsontjába talpalsz

-állcsúcson vered

-orrba vered

-fültövön vered

-ésatöbbi.


Remélem segítettem.


Egy anno sokat verekedett ember.

2012. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
bár én arra is próbáltam rávilágítani, hogy nem akar gyilkolni, őt sem akarják meggyilkolni, akkor pedig kerülje az erőszakot.. ez ilyen rejtett tanács lett volna :D
2012. jan. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:

Legérzékenyebb pontot leggyorsabban de azért az erőt mérlegeld!!!

Vagy kerüld a konfliktust! Ha nem törődsz velük a sértegetéssel akkor lehet h abbahagyják mert nem tudnak semmi olyan helyzete kiprovokálni ahol a testi fölényüket érvényesíteni tudnák.

2012. jan. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

én mindig elkerültem az erőszakot középsuliban. mármint, persze hogy kerültem, de hogy sikeresen. mivel a b@sztatás általában a gyengék játéka, embereket meg nem csapunk le úgy mint egy legyet, így marad a lesz@rom tabletta.

de harcművészeteket azért még tanulj. jöhet még később olyan aki tényleg meg akar ölni, és ahhoz jó lesz. meg tucat más dologhoz is.

2012. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!