Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek van oylan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek van oylan, hogy egy bizonyos ruha nagyon bejön nektek pasikon, egy bizonyos meg nem?

Figyelt kérdés
Hétköznapi ruhára gondolok, utcai viseletre, de nem csak mai divatra (pl. ha hallgatsz egy régebbi énekest, vagy ilyesmi, az is jöhet).
2012. júl. 5. 16:24
 1/10 A kérdező kommentje:

Ja, én is lány vagyok, nekem van, de majd elárulom, ha jönnek válaszok. :)


19/L

2012. júl. 5. 16:24
 2/10 anonim ***** válasza:
sötétebb farmer, világos, vékony hosszanti csíkos ing a gyengém
2012. júl. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete ing nagyon bejön, valamint az ingek is.
2012. júl. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Metálos pasik jönnek be,tehát:

Acélbetétes bakancs,fekete hosszú nadrág,fekete ing.Bőrkabát. (Mellé hosszú szőke haj,kék szemek.húú:D )Szeretem ha kicsit vadabb,de mégis elegánsabb,nem ilyen sportcipő,együtteses póló,szimatszatyor stb..

2012. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

egyenes szárú sötét farmer, valami könyékig feltűrt inggel (ez lehet kockás, világos, sötét.. kivéve rózsaszín vagy valami idétlen élénk szín)... laza elegancia.. ^^ :)


20/L

2012. júl. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A feszes szteccsfarmer fenék alá ejtett övvel kiidegel. A dekoltázsos pólók, mellkasmutogatósra gombolt ingek szintén, a virágmintás sortokat is utálom. Trottyos gatya szintén kilőve.

Nekem a fekete cuccok jönnek be, minden, ami nem divatrockerség, de a szubkultúra része. :)

2012. júl. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

a rózsaszín ruhadaraboktól hideglelésem van.

21/L

2012. júl. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ami kifejezetten tetszik: pamut póló - bármilyen színben, ami kiadja a férfi alakját, jól szabott, hosszú ujjú ing, gallérral, enyhén szűken szabott nadrág.


Amitől a hideg ráz: rasztahaj fehér férfin, kord nadrág, trapéz, vagy ilyen bő, trottyos gatya.

2012. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze.

Ami bejön: bőrdzseki, normális (tehát nem a térdét verdeső, nem skinny, nem is túl bő) farmer, viseltes bakancs (nem acélbetétes, hanem valami ilyesmi: [link] ), valami egyszerű, esetleg együtteses póló, kötött fekete/sötét pulóver..alapvetően a sötétebb ruhák tetszenek a férfiakon, na meg a tetoválások. Ja, de ne legyen piperkőc aranyifjú.

Ami nem jön be: garbó, v-kivágású felső, pasztellszínek, a fenéken túl szoros bézs színű farmer, mokaszin, bumfordi deszkáscipő, dzsigoló ing (amit az aranyifjak hordanak), ékszerek, ne adj' Isten rózsafüzér..na meg a kínais, ócska cuccok (ld. Barátok Közt férfiszereplői).

Turkálóból is mindent be lehet szerezni olcsón, ami egy jó ruhatárhoz kell.

2012. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, mindet felpontoztam.


A rocker pasik nekem is bejönnek, de nem a túl kemény rockerség, úgy értem nem árt, ha vannak színek az öltözetében, de a fekete valóban nagyon jól áll a pasiknak. Aki azt írta, hogy a műrockerség gáz, de az eredeti szubkultúra jó, annak igaza van. Én mondjuk szeretem a '80-as évek rockzenéjét, ahol azért elég extrémen öltöztek a pasik, nem mondom, hogy tetszik, de bejön az, hogy meg merték tenni. :) Amúgy régen, a '70-es években, mikor divat volt a trapéznadrág, akkor jól kinéző fiúknak jól állt.:)


Egyébként én is szeretem a bőrkabátokat, a pamut felsőt.


Amit nagyon utálok, az ez a mostanában divatos lógó ülepű gatya, illetve nem szeretem, ha egy pasin minden ruha fehér, ami lehet, hogy fura, de egyszerűen nem tetszik, ha gatya és felső is fehér.

2012. júl. 5. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!