Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jelenthet valamit ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet valamit ha egy lány ezt mondja?

Figyelt kérdés
Vigyáztam egy lány holmijára egy kis ideig és amikor visszajött megköszönte, és hozzátette, hogy ó én hős megmentőm meg közben nagyon mosolygott. Nem rég óta ismerjük egymást, és ő eléggé tetszik nekem. Ezt most vegyem bóknak, lehet tetszem neki?
2012. júl. 5. 16:34
 1/3 AvernusTriad ***** válasza:
100%
Ezt barátom flörtnek nevezik és önmagában nem jelent semmit. A női hölgyemény egyéb jeleiből neked kéne tudni leszűrni, hogy mi a helyzet.
2012. júl. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak viccelt, én ebből még nem tudnék semmire sem következtetni.


24/F

2012. júl. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyeneket mondani a férfi ismerőseimnek, de csak azért, mert tudom, hogy jól esik nekik. Ez csupán egy gesztus! Ez nem azt jelenti, hogy odavan érted. Tulajdonképpen nincs összefüggés. Ugyanúgy kétesélyes, mintha nem mondott volna ilyet! Tartsd nyitva a szemed és majd minden kiderül! :)
2012. júl. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!