Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy bízzak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy bízzak a fiúkba?

Figyelt kérdés
bár nekem még egy pasim se volt nagyon nem bízok a fiúkba. úgy értem hogy ha bárki hozzám szól már is arra gondolok hogy át akar b@szni . az egyik barátnőmnek már 100 pasija volt és őt eddig mindig csak kihasználták de ő naivan mindig megbízik és első látásra szerelmes lesz. Már más is mondta és most már én is úgy gondolom hogy bár még csak 14 vagyok de ezzel elüldözöm a fiúkat hogy nem bízok bennük.

2012. júl. 5. 19:04
 1/6 AvernusTriad ***** válasza:

Én is gyanakvó természet vagyok, ez nem baj. Csak ne ess túlzásba.

Egy ismeretség elején nem bízni valakiben óvatosság, később akadály lesz. Ha nem tudsz megbízni az adott illetőben, akkor kár is bármiben elmerülni.

2012. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 LynyrdSkynyrd96 ***** válasza:
Nem csak arról van szó naiv annál ,hanem többről egyszerűen hagyja hogy átb*sszák amúgy a mai világban megértem hogy nem bízol meg bennünk
2012. júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel. Ha valaki (ismeretlen, vagy távolabbi ismerős) hozzámszól, már gyanakszom. Eddig nem volt pasim, szerelmes is csak felszínesen voltam. Beszélgess sok felnőttel, akikről tudsz valamit, amit nem kéne, és így jobban ki tudod ismerni az emberek viselkedését. Egy idő után szerintem meglesz a rutin, ami a pasizáshoz kell :D 14/L
2012. júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
H nem bízol a fiúkban, akkor hogy lesz esetleg később fiú barátod?Ha esetleg egy másik barátnődet kihasználja a barátnője akkor a lányokban sem fogsz bízni? Így a saját végrendeletedet írod alá, és egyedül kell majd boldogulnod, mert barátok és ismeretség nélkül elég nehéz valamit is kezdeni..:)
2012. júl. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hát így nem is lesz senkid xD

Bár csak 14 vagy... nem gond

f18

2012. júl. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem volt pár,egyikkel se feküdtem le,de én se bízom már bennük. Vagy én válogatok bele,és akadok aljas hülye disznókra,vagy nem tudom..:/ Türelem. Én is azzal próbálkozom. Meg elvileg ha az ember szerelmes,képes kiszabadulni ebből... hát... igyekszem.:)

16/L

2012. júl. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!