Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek kell egy ilyen mint én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek kell egy ilyen mint én? Senkinek

Figyelt kérdés

A suli is elkönyvelt mindenfélének, hlyeségeket terjesztenek rólam.Pedig semmit nem tudnak ,hogy milyen életem van ,semmit ,és ők a nagy ászok...mi?

Elegem van már...

Van egyfajta stílusom ,ami nem hiszem,hogy kedvező akárkinek is,de ez az egy ami engem nem érdekel, most már,a szemébe mondom,hogy mi van .Elhordom mindennek ,ha kell.

Bennem van a hiba ? Csak kihasználnak ,ennyit érek? És most nem sajnáltatom magam, hanem csak mondom az igazat , semmibe vesznek..és ez bántó .

Itt a nyár,és nekem csak annyi ,hogy reggel beszállok a kocsimba és elhajtok dolgozni(napszám) hazaérek hót fáradtan,majd délután ismét megyek dolgozni ..

ennyi ,ennyiből állok ...

A barátnőm aki most szakított velem ,csak arra volt jó,hogy megdugjam,semmi komolyság sem volt benne.

20 éves vagyok ,és odáig fajult a dolog,hogy már nem is érdekelnek ,komolyan mondom,játszadozni fogok velük és kihasználni ..És majd rájönnek arra,hogy én mit éreztem akkor,mikor mindenki elhagy..

Nem állt mellém egyik se,mikor kellett volna.

Kész röhej..és majd én legyek jó fiú?

Ahogy írtam ezt szöveget,arra jöttem rá ,hogy minek is csodálkozok ,hiszen csak egy örült vagyok..na és?

Kell egy ilyen valakinek?


2012. júl. 5. 22:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
hát ilyen nem, de amúgy csináld azt amit leírtál és kész
2012. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úgy is lesz..KI lesz mind használva...
2012. júl. 5. 22:34
 3/20 anonim ***** válasza:
hajrá
2012. júl. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Te lány vagy?

És mi ez a lekezelő stílus?

2012. júl. 5. 22:37
 5/20 anonim ***** válasza:
d.ugjááá ecsém
2012. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
fölösleges itt sajnáltatni magad, mert itt kb senkit nem érdekel a nyomorod. és ezt pusztán jó szándékból mondom. inkább kezdj valamit az életeddel
2012. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a felfogásodon nem változtatsz csődtömeg maradsz egész életedben, mondjuk engem nem érdekel, de elgondolkodhatnál rajta ha a környezet egyöntetűen kitaszított téged akkor nem bennük van a hiba, hanem talán benned.
2012. júl. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Bennem? Az érdekes ,tudni illik nem én csaltam meg a másikat, és nem én voltam az akinek annyi esze se volt,mit egy tyúknak.Nem sajnáltatom magam ,igazából nem várok itt se sokat,mert nem tudjátok átérezni....
2012. júl. 5. 22:48
 9/20 anonim ***** válasza:
akkor minek írtad ezt ki?
2012. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Csak van barátod, most elmélyítheted kapcsolatodat vele és beszéld meg a gondjaidat, mást nem tudok javasolni.
2012. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!