Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Más is ilyen szerencsétlen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ilyen szerencsétlen, hogy nem tud összejönni senkivel sem, mint én, nem kell senkinek sem? Nálatok mi az oka?

Figyelt kérdés

Én egy született vesztes vagyok. Minden bajom fő forrása az, hogy nem vagyok magas és jóképű, egy lánynak sem kellek, pusztán, ha látnak egy képet rólam már nem is akarnak többet velem beszélni sem sokszor. Legutóbb tiltottak is msn-ről. Teljesen kész vagyok lelkileg, könnyeimmel küzködök, szánalmasabb vagyok, mint egy kisgyerek felnőtt férfiként, hogy lehetek ilyen gyenge, érzékeny és érzelmes, reménytelen álmodózó és romantikus típus, aki mindig arra várt, hogy egy lányt találjon, akivel őszintén tudják szeretni egymást egy életen át. De már úgy érzem nekem nincs remény... Más is érez így?

Az életemnek sem látom értelmét, nem bírok már egyedül élni, oly régóta keresem a párom, de csak a sok visszautasítást kapom, a külsőm miatt egy ideje már nem is merek idegen lányokhoz sem szólni, úgyis undorodnak tőlem és én is tudom milyen ronda vagyok, megértem, hogy nem kellek nekik, de ettől még nem enyhül a fájdalom, főleg mivel legutóbb egy tizenéves lány lecsúnyázott. Megalázó, hogy a tiniknek sem jövök be, pedig állítólag őket könnyen elcsábítani és összejönni velük, de nem nekem. Velem egykorú lányok szemében meg csak egy kisfiú vagyok a testalkatom és alacsony termetem miatt. Olyan reményteleen ez az egész párkeresősdi. A legrosszabb az egészben, hogy én is válogatós vagyok, próbáltam olyan lánnyal lenni, akihez nem vonzódtam külsőre, de jellemre klappoltunk, egyszerűen nem bírtam, mintha hazugságban élnék és csak becsapom magamat, illetve őt is, aki nem érdemli meg ezt. Mégis hogy lehetnék így boldog, hogy találhatnám meg a párom, akivel kölcsönös a test-lelki kötelék köztünk? :'(



2012. jún. 13. 04:26
 1/9 Doktor úr ***** válasza:

Hát nem tudom mit vársz, ha ronda, alacsony vagy, akkor a jövőbeni barátnőd is szarul fog kinézni hozzád hasonlóan. Max. szedd össze magad anyagilag nagyon és tarthatsz luxus qvát! De az sem fog szeretni csak a pénzért.

Hány éves vagy úgy siránkozol mint egy meleg!

2012. jún. 13. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sírjál, bőgd ki magad, és ha megtörtént, utána legyél már férfi. Ha nem kellesz, hát nem kellesz. Megtanulod, mit basztál el, legközelebb máshogy adod elő. Sőt, direkt rámész a lehetetlen küldetésekre, a legjobb csajokra, csak azért, hogy kipróbáld magad! Ez fontos!!! Nem a győzelem számít, hanem, hogy meddig jutsz.

K*rva nehéz belekezdeni, de próbáld meg.

2012. jún. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

van jo par ismerosom aki alacsony es kevesbe jokepu, megis van baratnoje

de amig itt sirdogalsz ossze-vissza es sajnaltatod magad nem is lesz senkid

2012. jún. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A hozzáállás teszi az embert vesztessé vagy nyertessé.Nincs olyan hogy született vesztes, csak rossz döntések vannak és rossz hozzáállás.
2012. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Először is szedd össze magad, mert a lányok csak a határozott, magabiztos pasikat szeretik. Amíg te nem fogadod el magad és nem látod meg magadban a jót és a szépet, addig más sem fogja.

Másrészt lehet, hogy rossz helyen keresed a szerelmet.

Fel a fejjel!

2012. jún. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

lányoknak csak egyetlen egy szerelmük van! az pedig nem más mint a PÉNZ!


Bármire, bármikor hajlandóak érte! Mindegyik, csak az árak változnak egyeseknél!

2012. jún. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

én meg túl sokat kockulok, meg nehéz eset vagyok...., de legalább a külsőmmel nincs gond xd

Fel a fejjel... így nem is lesz ha nem állsz a sarkadra

f18

2012. jún. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Más is van így, mint te. Én magas vagyok, és nincs gondom a külsőmmel, de nem járok sehová, az pedig, hogy az utcán szólítgassak idegen csajokat, nekem derogál. Az nekem olyan, mintha koldus lennék, csak nem pénzt, hanem nőt koldulnék. Csak interneten csajozok, nem mintha itt nem koldulás lenne, de legalább személytelen, és könnyen továbblépek. Régen működtek a dolgok, voltak barátnőim, de ahol be tudtam csajozni, iwiw és chat.hu mára nagyon elnéptelenedtek. 2,5 éve szingli vagyok, nem is szexeltem ez idő alatt. Szóval másoknak is vannak bajai ezzel, nem csak neked, remélem ez kicsit vigasztal.
2012. jún. 20. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 David82 ***** válasza:

Írd meg, hány éves vagy. Azért kíváncsi lennék, hogy nézel ki, mert csak akkor mondhatnék rólad véleményt.

Egy biztos, hogy rózsával meg bonbonnal egyetlen nőt sem fogsz tudni meghódítani, mert más világ van.

A romantikus filmek pedig egész egyszerűen félrevezetik az embereket.

A filmben a srác néha dadogva, félve szólítja meg a nőt. (A filmben ez működik, a valóságban bukta)

"Öööö...eljössz velem vacsorázni?" -erre a filmben igent mond. A valóságban nemet mondana, mert ez bizonytalanság.

A nők nem szeretik a bizonytalan embereket.

Ha egy mondatodban több az ö betű, mint az értelmes szó, akkor azon változtatni kell.

2013. márc. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!