Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a szövegről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről a szövegről?

Figyelt kérdés

"k*rvára mind1 mit beszélsz. akár hallgthatsz is. Ha külsőre bejössz a nőnek, legfeljebb te lészel a csodálatos mr. titokzatos : DDD Pesze ha nem, akkor csak egy kuka. A nők sajnos így működnek (legalábis errefele) minden cselekedeted elé a + vagy - jelet az alapján teszik hogy milyen a külsőd. Ha pl. vagánykodik és súlyosabb esésű humorokat nyom el vlki akkar


1. ha jól néz ki: vagyány, ffias

2. ha gyengébb: egy hülye paraszt


ilyen suttyó kettős mércével semmit nem lehet kezdeni.


Ha van eszetek egy dolgora figyletek: fizikai kontaktus: húz feléd, hozzád is ér, összeértek és marad úgy. Persze legjobb ha lekap, vagy le lehet kapni, tapizni. A többi sz*rság hogy humor, témák intelligencia... hagyjátok a p*csába, legtöbb nő asse tudja mik ezek. Tartsátok meg ezeket a haveroknak : > Viszont ha meg lehet fogdosni, simogatni, sőt, simulva kínálja magát iylesmikre, akkor megy a dolog a zútján. A nők láb közül vannak irányítva, úgyhogy ezek számítanak :"

Egyik haver találta ezt valahol és ahogy én látom nagy részben igaz is a 20 év alatti csajoknál.


2009. júl. 10. 14:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Erről a szövegről azt gondolom, hogy az írója biztos egy nagyon csalódott, érett 15 éves fiúcska, akinek KÖZE NINCS a humorhoz, és az intelligenciához. "asse"... Egy ilyen tróger nehogy ossza itt az igét.


17 éves vagyok, kikérem magamnak ezt, mert nekem fontos az, hogy a barátom intelligens, humoros, kedves legyen, ezektől a kigyúrt, üresfejű diszkópatkányoktól meg hánynom kell. 14 hónapja boldogít engem egy értelmes fiú, és remélem, hogy sosem lesz közöm ahhoz a fajhoz, akiről itt ez a nagyon értelmes szerző beszélt. Félreértés ne essék, nem a kérdezőnek szól az indulatom, de ez a szöveg egy baromi nagy általánosítás szerintem.

2009. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Hát ezt én is kikérem magamnak...ki gondolta volna, hogy egy pasi írta....egyébként is mindenkinek más jön be...ha ő nem ezt tapasztalata akk elég szűk látókörű és csak egyféle társaságban mozog...elég szánni való, hogy ilyen véleménye van
2009. júl. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Én lány vagyok, és tényleg vannak ilyenek a környezetemben, de nem ők vannak többségben. Szerintem hülyeség így általánosítani. Fiúk közt is sokan csak a külsőt nézik, mellbőség alapján választanak barátnőt maguknak. Ha mondjuk egy lány kicsit kihívóan öltözködik, néhányan rögtön ráfogják, hogy rib@nc. Én gyerekesnek tartom az ilyen általánosítást, hogy a férfiak minősítik a nőket, a nők meg a férfiakat. Olyan, mint az óvodában a "lányok, lányok, földi boszorkányok".
2009. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Nőgyűlölő, hímsovén szöveg.
2009. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
sok 15-16 évesre ez igaz. nem mindenkire persze, de sokakra igen.
2009. júl. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem aki írta, az kisebb lelki sérülést szenvedett, vagy kicsit részeg volt, vagy csak simán ilyen "furi". Ha így írna a barátom, akkor biztos nem lenne a barátom, mert ilyen értelmetlen srác ne legyen az én barátom.:D Na... szóval nekem nem csak a külső a fontos - sőt volt már sok olyan, hogy egy mások szerint csúnya srácba voltam belezúgva. Most van egy srác, aki a suli legmenőbb pasija, és most elkezdett hajtani rám, nagyon jól néz ki, jó a stílusa, meg minden, de én nem fogok belemenni, nem fogok összejönni vele, mert nagyon menőnek érzi magát, és azt hiszi, mindent megkaphat, közben meg csak külsőleg jó, belsőleg egy csomag kaki.:)

Nekem nagyon is fontos, hogy legyen agya egy pasinak, a humor is nagyon fontos, és az is, hogy mennyi érzés van benne. Persze az mindig jó, ha ezek mellett még jól is néz ki... de nálam a belső is nagyon-nagyon fontos.

16/L

2009. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
32%
Ez a fenti szöveg tökéletesen igaz körülbelül 20-22 éves korig bezárólag, a 15-16 évesekre meg kivétel nélkül!
2009. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
33%
Ha nem is ennyire szélsőségesen szemlélve, de jórészt egyet kell értsek, bár lehetett volna kicsit intelligensebben is fogalmazni, úgy 'eladhatóbb'. Még a normális lányokra is sajnos igaz, hogy 'viszket' nekik, és nem lehet bennük igazán megbízni, és még csak nem is tudnak róla, hogy valójában milyen könnyen csábíthatók, és ezért van az, hogy egyik nap még teljes mellbedobással bizonygatják a szerelmüket, következő nap meg már más ágyában vannak. Ajánlom hallgatásra Zorán: A nő c. számát, nagyon tanulságos, minden férfinak kötelező kívülről fújni a szövegét. És nem, nem elítélő, és nem is magasztalja a nőket, csak kimondja a frankót. Ezt nekünk el kell fogadnunk, de azért jó hír: kinőhető a dolog, kb. 28 után már egyre ritkábban fordul elő a jelenség.:) De 22 alatt komoly kapcsolatról beszélni: mentális öngyilkosság.
2009. júl. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"22 alatt komoly kapcsolatról beszélni: mentális öngyilkosság."

Akkor magyarázd meg, hogy lehet az, hogy 18 évesen jöttem össze a párommal, és még mindig együtt vagyunk. Nem csaltuk meg egymást soha, és komoly kapcsolatunk volt már jóval a 22. életkor előtt.

28/N

2009. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kivétel erősíti a szabályt.:) Amúgy meg, még nem tudod, mi lehetséges pár év múlva ;)
2009. júl. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!