Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az alábbi szövegről? Igaz?

Figyelt kérdés

!!>>>Kort/Nemet is<<<!!


Lássuk be, a rosszfiúkra bukunk...Akik sosem javulnak meg, de mindig ebben bízunk...Mindig átvernek, így sajnos sosem unalmasak... Á,dehogy változnak...!Kicsit még meg is aláznak...Várni kell rájuk...Nem jelentkeznek annyiszor, hogy elegünk legyen belőlük...Stratégiájuk kipróbált, kidolgozott...

Csókjuk kábító, begyakorolt...Ők azok, akikért élni, halni kell...Akikért biológiai óránk robban...Akiket kerülünk, mégis mindig beléjük botlunk...Ha választani kell, őket választjuk...A jófiúk nem mozdítanak ki pályánkegyensúlyából...Velük nincs is mit megbánni...Ilyet szeretnénk, de valahogy nem ilyet akarunk...Legalábbis nem készen...Szóval legyen rossz, amikor elszédít... de aztán legyen jó, hatásunkra...És maradjon is olyan ... olyan, hogy a többi nőre már ne legyen hatással...


2010. júl. 9. 10:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én nem bukok az ilyen "rosszfiúkra". Egy nőnek legyen tartása, és ne hagyja, hogy az orránál fogva vezessék!


Anne 17/L

2010. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

ezt egy válaszoló írta itt gyik-en,olvastam már.

és szerintem nagyon igaz.

19/L

2010. júl. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Én egyáltalán nem csípem a "rosszfiúkat". Attól, hogy valaki "jófiú" még nem unalmas. Mindig is kerültem az ilyeneket.


23/n

2010. júl. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
egyénfüggő, lehet h én nem csípem az ilyeneket, de mondjuk valaki igen...ez nem általánosítható dolog.
2010. júl. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy nekem már tetszett egy rosszfiú, és én is neki, azt a tuttomra is adta, de nem léptem mert már nagyon sok lányt átvert. Most ééppen egy jófiú tetszik, és igyekszem közel kerülni hozzá :) Amikor valakinek egy rossz fiú tetszik csak kalandot keres, nekem ez a véleményem, de nagyon sokan vagyunk, és annyi vélemény. Tehát ami le van írva nem igaz :) Gondolom, te egy jófiú vagy majd találsz egy jó lányt ;) ne aggódj
2010. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
jaj kort nem írtam bocsánat 21/L
2010. júl. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Van olyan nő akire igaz,de nem mindenkire.

Tegnap kimentünk barátnőmmel sétálni úgy volt,hogy ketten megyünk,de kiderült,hogy jön még 3 fiú is.Na ők olyanok voltak,mint amit a kérdésben olvastunk."Rosszfiúk",de nem csak attól,hogy cigiznek,isznak,füveznek,hanem a modoruktól,a viselkedésüktől.Kirázott a hideg és megmondtam a barátnőmnek,hogy én hazamegyek.De szerencsére a fiúk elmentek mert még dolguk volt,úgyhogy utána ketten maradtunk.

Ráaádul barátnőm kinézte nekem az egyik gyereket,mert,hogy olyan helyes...B*sszus egyáltalán nem nézett ki jól,állítólag nem cigány,de volt egy kis cigányos beütése.A színe,a beszédstílusa,a viselkedése (köpködés és társai)...A hányinger elkapott,amikor mondta a barátnőm,hogy összeillenénk.


Én nem szeretem a rosszfiúkat.A rosszfiúk számomra csak haveroknak jók,akikkel lehet hülyéskedni,szívatni egymás,dde semmi több.Nekem egy kedves,megértő srácra lenne szükségem,csak még nem találom.

15/L

2010. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszettek soha a rosszfiúk. egyenesen kapcsolom ahhoz, amit én nem tudok elviselni: ha sokáig eltűnik valaki szó nélkül, ha semmibe vesz, ha megcsal, és ha ne érdeklem igazán...
2010. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
ja és 18/L voltam
2010. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Citatum 4ever :D Ez az idézet ott van a "kedvencek" listámon..Amúgy meg,én bukok a rosszfiúkra..20/L
2010. júl. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!