Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha játszadozok a nőkel? Az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha játszadozok a nőkel? Az milyen dolog?

Figyelt kérdés

Nem akarok semmit se tőlük,csak játszadozni...

Mert vannak olyan lányok akiknek bejövök, és ők nekik úgymond arany életük van,semmit se csinálnak.

Igazából egyik se az esettem ,buliznak mindennap ,szinte részegek állandóan,talán ekkor tudnám őket legjobban beégetni!Nem? Az én életem nem a legfényesebb ,és ezt igazságtalanságnak tartom,tudom az élet kemény.

Szóval ez milyen ötlet?

Volt már valaki hasonló helyzetben?És,hogy reagálnak rá,a későbbiekben?


19/F


2012. júl. 6. 11:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

a nőket ki kell használni csináld tovább büszke vagyok rád!!


18F

2012. júl. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 AvernusTriad ***** válasza:
Most komolyan engedélyt kérsz, hogy gyökér lehess? Ne legyél az! Ezzel a többi pasinak rontod a megítélését!
2012. júl. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 okoska31 ***** válasza:

ha társasozol velük, azzal nincs gond.


De azt tudjad, hogy visszakapsz mindent.

2012. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bosszut akarsz állni mert az élet igazságtalan és neked nincs olyan életed mint nekik? Ugyan inkább sajnáld őket hogy az arany életük miatt milyen ember lesz belölük. Nem érdemlik meg a bosszut hiszen nem ők választották a családjukat akik ilyen életre nevelték vagy ilyen életet engedhetnek meg maguknak és a kölykeiknek. Szerintem tedd magad tul rajta ne járj ilyen társaságba és keress olyan lányokat akik nem ilyenek
2012. júl. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak azért mert a te életed szar miért akarsz kibabrálni olyannal akinek nem az?

Nem arról van szó, hogy nekem nem fordult meg a fejemben ilyesmi... De én máshogy oldottam meg. (pasiként lehetőséged van élni az általánosítással, azaz a trófeagyűjtéssel) Szóval ha mindenképp g.ci akarsz lenni használd ki őket, az is eléggé ciki nekik. Nem kell mindenki előtt megalázni őket... Nem mindenről ők tehetnek. És különben is nem tudhatod, hogy honnan van a pénzük. Lehet minden éjszaka valami étterem konyháján mosogatnak... XD

2012. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem itt van Jig Saw utódja...xD
2012. júl. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy majd éjszaka csinálok valamit a kertben ...

Pl: a medencét kiszúrom ...Na az jó lesz .

2012. júl. 6. 11:08
 8/11 anonim ***** válasza:

Hülyeség. ha nem tsizteled a partneredet, ő se fog téged tisztelni....

De a te döntésed.

2012. júl. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Játszadozz csak, de úgyis visszakapod. ;)
2012. júl. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Mert ,miért kapnám vissza?

Meg ha igen ,akkor mi van? Semmi ,engem nem érdekel...

2012. júl. 6. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!