Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt barátnőmnek ballagására...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnőmnek ballagására illene vennem egy szál rózsát?

Figyelt kérdés

Még most is nagyon jóban vagyunk és szerintem illene vennem egy szál virágot vennem.DE nemtudom milyet!

Rózsa,vagy egyebek?



2012. jún. 12. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha még csak a szomszéd csaj lenne, akkor is illene venni egy szál gazt, mert legalább meghívott. Odaállítanál üres kézzel? Rózsának sok a mögöttes tartalma, vegyél valami egyszerűbbet, de azért ne szegfűt!
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Krizantémot.
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fehér rózsa mondjuk jó szerintem 21L
2012. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Vegyél olyan húsevő virágot léggyel kell etetni és tök gizda 8)
2012. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia! Hát ha neked nincs új barátnőd és neki nincs barátja, és ha "jóba" vagytok, és ha akarsz neki venni akkor vegyél:D Az mindegy milyet de szerintem azért ne vöröset :D

Viszont ha van barátnőd, akkor semmiképpen sem. Ha neki van barátja akkor, szerintem akkor sem "illendő". :)

2012. jún. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 jin ***** válasza:
Szegfűt ne mer' az kommunista !
2012. jún. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

5.! Túl sok a "ha"

2,5 sorban öt darab "ha" van, full feltételes módban írtad az egész hozzászólást :) Biztos sokat segítettél...

2012. jún. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát nem is az hogy űres kézzel de,mert kötelező 2x szegfüvet vinnünk.

De én azért úgy érzem hogy ennyivel azért mégis tartozom neki.

2012. jún. 12. 22:23
 9/11 A kérdező kommentje:

Najó ezt most elég hülyén írtam le xD

Az utolsó sor a lényeg!

2012. jún. 12. 22:54
 10/11 anonim válasza:

rózsa kizárva, ha már nem vagytok együtt.

ajánlom figyelmedbe a virágok jelentéseit, ami ezen a linken eléggé jól össze van szedve: [link]

2012. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!