Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a legfontosabb tulajdonság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legfontosabb tulajdonság amit a férfiak keresnek egy nőben?

Figyelt kérdés
inkább pasik írjanak, és lehetőleg csak egyet...
2008. jan. 25. 17:50
 1/5 anonim válasza:
100%

Személyesség (belső) persze azért a külső is fontos de az olyan lényegtelen...


-SZEMÉLYESÉG

2008. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
jóság
2008. jan. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22%

Én mindent. 1., arc

2., popsi

3., személyiség(ha dohányzik vagy iszik akkor szóba se jöhet; és kicsit sportos legyen)

2008. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindent elmondhatok neki,mert nem röhög ki

*meg tudom beszélni vele a problémáimat

*megértő

2008. jan. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
aranyos, kedves, mindenröl lehet vele beszélgetni. nálam ezek a legfontosabbak.ha a klsöségeket kérdezed ami nálunk számit, az tényleg az arc és a popsi, de ha a belső tulajdonságok megvannak akkor ezek nem sokat számitanak, szivesebben vagyok egy olyan lánnyal aki aranyos és megértő mint egy olyannal aki testileg tökéletes, mégsem lehet vele értelmesen beszélgetni.
2008. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!