Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak miket szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak miket szeretnek hallani a lánytól?

Figyelt kérdés
Már mint úgy értem, h a lányok miket írjanak egy férfinak h kedvükben járjanak?
2012. júl. 6. 15:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
57%
-Hoztam neked sört te csak nézd a meccset én nem zavarlak!
2012. júl. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Kommentelők, nagyon jó humorotok van de tényleg (mosolygok itt magamban) de nem lehetne komolyabban? Légyszi.
2012. júl. 6. 15:32
 13/17 AvernusTriad ***** válasza:
Jó, a létező legkomolyabban mondom: "kívánlak"
2012. júl. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha vonzónak találod akkor könnyű a dolog, csak légy őszinte. Például ha benedvesedsz egy mondatától, akkor írd meg, hogy benedvesedtél. Hidd el, örülni fog :)
2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Pontosan ezeket a nőket utálom nő létemre akik nem saját magukat adják hanem azt mondják amit a férfi hallani szeretne.Ebből lesz a megcsalás és szakítás pár hónap ismeretség után.Édes istenem bókolni meg nem nehéz.
2012. júl. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15:39-nek igaza van. Ne játszd meg magad, ne azt mondd, amit hallani szeretne. Járhatsz még a kedvében eleget. De ha akar téged, akkor olyannak akarjon, amilyen vagy, és ne egy álembert ismertess meg vele.
2012. júl. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Csak tegyél valami kedves megjegyzést. Mondjuk ha tetszik a humora, mondd neki, hogy tetszik a humora. Ennyi, nem kell túlkomplikálni. Lényeg, hogy őszinte legyél, és amit mondasz azt tényleg gondold is úgy. Remélem segítettem. :)
2012. júl. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!