Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Teltkarcsú/molett,20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teltkarcsú/molett,20-25 éves lányok: nektek milyen testalkatú férfiak tetszenek leginkább?

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 22:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%

Nekem nagyon sok típus tetszik, de azért mostanában szűkült a kör :) több esetben tetszett a magasabb, sötéthajú, barnaszemű, körszakállat férfi. De előfordult, hogy világosabb hajú, alacsonyabb :)

Testalkatilag is sokféle tetszett már! Vékonytól a mackósabbig mindenféle. Sokban befolyásolja a személyige.

24L

2012. máj. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
ne legyen betegesen sovány vagy kövér és ennyi 21
2012. máj. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
88%

Te is egy rendkívül intelligens ember lehetsz. Te biztosan tökéletes vagy, és ennek örülök, hogy van ilyen.

Csak hogy legyél tisztában vele, ez a teltkarcsú:

[link]

2012. máj. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
97%

Gondolom anyád meg apád szuperul felnevelt. Gratulálok nekik!

A kis tökéletes világodban gondolom nincs egyetlen egy ember sem, aki nem deszka. Hol élsz, ahol nincs ilyen??

2012. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%

Attól, hogy neked az ilyen fogpiszkálók tetszenek, akiket felkap még az 5km/h szél is, meg oldalra fordulnak és eltűnnek mint a tisztasági betét, attól még nem kell le zsírdisznózni másokat. De gondolom, hiába beszélek, elvagy magadban. Intelligencia szinted is biztos magasan verdesi a plafont.

És bocsánat, hogy offoltam, és, hogy fiú létemre írtam ,de nem bírtam ki, hogy az ilyen gyökér embernek ne írjak valamit.

18/f

2012. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
19%
Bizony, úgy neveltek, hogy véletlenül se legyek dagadt. A sport csodákra képes. És most menj, egyél egy Twixet :D
2012. máj. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%

Na majd mikor 50-60 évesen akkora hasa lesz, hogy nem látja a pirinyó kukiját, majd akkor tegyen már föl magáról egy képet :DDDD

24L

2012. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a csokit.
2012. máj. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Tudod, ismerek olyan sportolót, aki baleset miatt, pl. lábtörés, nem tudta folytatni, és elhízott.

Amilyen szemét életet élsz, biztos vagyok benne, hogy te is így fogsz járni.

:DD kitalálhattam volna amúgy, hogy sportoló vagy XD

2012. máj. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Most őszintén, te hogy képzelsz el egy teltkarcsú nőt? Hogy húzza maga után a hájat, vagy mi a fene? Térjél már észhez gyerek ! Tanuld már meg tisztelni a másik embert.
2012. máj. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!