Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit gondoltok rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit gondoltok rólam így elsőre?

Figyelt kérdés
Alapvetően egy átlagos srác vagyok. Szeretek kapcsolatban lenni és ha kapcsolatban vagyok a párom érdekeit előbbre helyezem a sajátomnál. Nem szoktam csajozni ha van barátnőm flört szóba se jöhet pláne az nem hogy megcsaljam még buliba se. Szeretek minden hülyeségben benne lenni persze az ésszerű határokon belül, és meg tudok nevettetni bárkit. Mit gondoltok rólam? 19/F

2012. júl. 6. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Semmit. Tök átlagos infók ezek, sokakra ráillenek.
2012. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Elsőre jól megfogalmaztad és csábító :) de egy kapcsolatban mindig utóbb derülnek ki dolgok és a két ember csak egy idő után képes teljesen kiismerni a másikat ...
2012. júl. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Hát


konkrétan?


Semmit


Te mit gondolsz rólam?

Alapvetően egy átlagos lány vagyok. Szeretek kapcsolatban lenni és ha kapcsolatban vagyok a párom érdekeit előbbre helyezem a sajátomnál. Nem szoktam pasizni ha van pasim flört szóba se jöhet pláne az nem hogy megcsaljam még buliba se. Szeretek minden hülyeségben benne lenni persze az ésszerű határokon belül, és meg tudok nevettetni bárkit. Mit gondolsz rólam? 19/L

2012. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell oltani aki mindig aki egy kérdést feltesz? honnan ez a rossz indulat? ha nem tudsz normálisat hozzászólni inkább ne is írj semmit engem csak érdekelt volna.
2012. júl. 6. 18:56
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam csajozni ha van barátnőm flört szóba se jöhet pláne az nem hogy megcsaljam még buliba se."


Ilyen dolgokat le sem írnék magamról, mert ez nem pozitívum, hanem alap dolog, ettől még nem lesz senki szimpatikusabb, max. ellenszenves ennek (hűség) hiányától.

A "még buliba se" rész külön vicces.

2012. júl. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha emellett jól is nézel ki, akkor te vagy a "főnyeremény". :)
2012. júl. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az hogy jól nézek-e ki nem az én tisztem eldönteni hanem a lányoké :)
2012. júl. 6. 18:58
 8/17 anonim ***** válasza:

hogy ez egy mesébe illő sablon sztori. Ennyiből egy 5 éves kislány vonja le a következtetést, hogy "de jóóó"


Ebből csak annyi lényeges derül ki, hogy nem kacsintgatsz félre.

De azt nem tudjuk meg, milyen hozzád bújni, mélyen beszívni az illatod, milyen vagy amikor megvéded az igazad, milyen vagy télen ,amikor a testeddel melegítesz fel, milyen a mosolyod, és szereted-e a metalt (:D)...


Szóval elsőre: dicséretes, hogy korodhoz méltóan csak egy nőre fókuszálsz, de hogy a párod érdekeit helyezed előre az túlzás. És öreg hiba is. Vannak esetek, amikor kell a partnert támogatni, de ha mindig a nő érdekei vannak előtérben ,akkor hamar rád lehet unni.


Én társnak egy külön lényt akarok, nem egy szolgát.

2012. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Őszintén? Kicsit önfényező duma.
2012. júl. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az hogy előbbre helyezem az ő érdekeit még nem jelenti azt hogy minden úgy van ahogy ő akarja :)
2012. júl. 6. 19:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!