Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól cselekedtem ugye igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól cselekedtem ugye igaz?

Figyelt kérdés

Tegnap a faluban volt egy buli szerűség,igazából nem az volt hanem inkább egy bálhoz hasonlítanám.

Volt ott egy lány akit a saját haverjaim,piszkáltak és lelkileg bántottak ,röhögtek rajta..Nagyon rossz volt nézni,a volt barátnőm is benne volt,szóval szegény lány sírva rohant ,mire én utána ,hogy megkérdezzem,hogy mi történt,és,hogy miket mondtak neki.

Mondtam neki,hogy menjünk vissza,és én nem kegyelmeztem , mondom a saját haveromnak bevertem úgy az arcát,hogy mára már vége a kapcsolatom vele,mint a többivel is aki ebbe be ne volt.

Az esett engem is felkavart ,mert velük nőttem fel ,és ma is találkoztam velük,de szépen elhordtak mindennek...

Nem tudnak érdekelni,nincs haverom se barátom,de van egy lány akit megvédtem és onnantól kezdve szerelmes lettem belé,sajnos nem valami sokat beszélő típus...

A kérdésem tehát az lenne,hogy helyes volt e amit tettem a "volt" haverommal ?

Szeretném holnap elvinni valahova a lányt ,holnap szombat ,mit tanácsoltok ,hova vihetném el?

Nem is külsőleg fogott meg,hanem ami belül van, és innen válik világossá az,hogy nem a külső ami számít.

Most biztos egy szentnek tartódtok,de nem igaz mert rengeteg balhém volt,de a lány megbolondít..

Mindent megtennék érte....

19/F


2012. júl. 6. 23:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ez aranyos :) De szerintem elég lett volna ha megmondod a haverodnak hogy állítson magán és hagyja a csajszit..:)
2012. júl. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
De érted, már sírt szegénykém...
2012. júl. 6. 23:52
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem elég lett volna szóban elintézni, de a cél amiért tetted az mindenképp tiszteletre méltó.
2012. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Ember,te aztán példakép lehetsz.

Szerintem helyes volt, és a lánnyal is remélem összejön a kapcsolatod,mert megérdemled,és a lány is ,hogy ilyen barátja lehet.

Szerintem vidd el valami kisebb kávézóba vagy akármi sétálni ..De mindenképpen menj el hozzá holnap!

Szorítok ,majd írd meg mit történt. Ha nem gond.

2012. júl. 7. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

De a telefonszámát se tudom,sajnos facebookon sincs fent.

Szerintem elmegyek csak úgy hozzá , majd becsöngettek és megkérdezem,hogy van e kedve eljön ma este?

Ez jó lenne nem ? Vagy ti mit csinálnátok?

2012. júl. 7. 00:05
 6/22 anonim ***** válasza:
Ismerted te azt a lányt? Lehet hogy jogosan piszkálták. Ma már semmi sem fekete és fehér, lehet a lány rászolgált.
2012. júl. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Látásból ismerem, eddig nem is érdekelt.

Biztos,hogy nem volt semmi ,mert mondtam nem az a fajta.

A haverjaim mindig is ezt csinálták, sokszor engem is bele kevertek balhékba..

De megváltoztam! Innentől kezdve nincs kecmec!

2012. júl. 7. 00:16
 8/22 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszik a sztorid haver :) Azt tetted amit kellett, haverod megérdemelte. Sok sikert a csajjal a továbbiakban ;)
2012. júl. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Remélem lesz majd a továbbiakban :)
2012. júl. 7. 00:19
 10/22 anonim ***** válasza:
haver, te egy hős vagy :D szerintem meg érdemelte a haverod
2012. júl. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!