Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet esélyem még nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet esélyem még nála?

Figyelt kérdés
Egy jó évvel ezelőtt megpróbált felszedni egy pasi de én visszautasítottam, mert azt gondoltam, hogy mivel jól néz ki nőcsábász. De tévedtem. Az utóbbi időben azt vettem észre, hogy nem áll le minden csajjal.
2012. júl. 7. 09:40
 1/2 MarkoG ***** válasza:
Ne csak a szemednek higgy, lehet hogy még mindig olyan csak álszent. Lehet tényleg megváltozott akkor pedig a finom lassú közeledést ajánlanám
2012. júl. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nemtom, de engem kb másfél éve utasított vissza ugyanezért egy csaj, de rájött h nem vagyok csajozógép, azóta meg innen onnan hallom hogy mégis akar(na).
2012. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!