Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek tényleg ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tényleg ez kell? Sosem lesz nála esélyem?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, még nem volt pasim, viszont azt hiszem sajna szerelmes vagyok. Az a "gond" velem, hogy... hát az a tanulós fajta vagyok, nem az, aki nonstop tanul, de le sem szarom az egészet, valami orvosi felé szeretnék tovább menni. Ismerek egy srácot, aki eléggé az ujja köré csavart, de nem értem mit miért csinál. Egy egy hetes táborban voltunk együtt. EGyik nap engem ölelget, beszélgetünk meg vp-zünk, meg játszik a hajammal, meg fogja a kezem, másik nap egy másik csajt ELŐTTEM simogat, látványosan elvonulgat vele, komolyan, már rengeteget sírtam miatta. a legszebb benne az, hogy én nem vagyok az a krva fajta, az a másik lány úgy követte minden hova mint egy kiskutya, egész nap a nyakán lógott, az ágyába feküdt, én meg ezt így nem... Volt mikor én is az ágyában voltam, amikor ölelgetett, de nem végig. Most mi a baj velem? Annyira rosszul esik amit csinál. Hogy előttem csinálja. :( Szóval végülis nekem is lógnom kéne rajta, meg simogatni egész nap, meg ütögetni? Nem értem :(
2012. júl. 4. 20:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
ez 1 gyökér, jobban jársz ha hagyod a picsbe
2012. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak kihasznált, sajnálom. De ez tényleg egy gyökér, inkább hagyd a francba!
2012. júl. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát ez egyre jobban világos, de nem akarok egyedül lenni. Tudom, hogy ez hülyeség meg minden, de tele van olyan gondolatokkal a fejem, hogy mivel nem vagyok ilyen nyomulós, ezért soha nem fogok kelleni senkinek :(
2012. júl. 4. 20:47
 4/17 anonim ***** válasza:
talán féltékennyé akar tenni vagy lehet , hogy csak menőbbnek érzi magát attól ha 2 csajjal is flörtöl egyszerre...
2012. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
de elég izé, mert nem tudok az ilyen érzéseimről beszélni, így névtelenül elég egyszerű, 1 barátnőm tud a dologról, ő azt tanácsolta, hogy mondjam el a srácnak. Sajnos nem volt rá alkalmam, emiatt a kis krva miatt, de amúgy se mertem volna elmondani. De azt elmondtam neki, hogy zavar, hogy mindig a csajjal látom, erre még többet kezdett el vele lógni. NEM ÉRTEM :(((((((((((((((((((((((
2012. júl. 4. 20:54
 6/17 A kérdező kommentje:
ÉS amúgy 2 másik csajjal is csinálta, de én vagyok olyan szerencsétlen, hogy el is hittem neki, és tényleg szerelmes vagyok, állandóan rá gondolok, még úgy is, hogy kihasznált, mindig vele megyek 1 buszon suliba. AZ meg pláne, hogy annyi idős vagyok mint ő, a kiscsaj meg csak most lesz nyolcadikos... Nem értem, csak ezt tudom mondani
2012. júl. 4. 20:57
 7/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott a retekbe, ez csak menőnek hiszi magát hogy sok csajjal "kavar" egyszerre
2012. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fog rendezni egy kerti bulit, lehet engem is hív, és nem is tudom... ha megint a másik lánnyal látom, újra megszakad a szívem :(
2012. júl. 4. 21:02
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha téged is hív, kérdezd meg, hogy vihetsz-e magaddal valakit, mert vagy egy srác, aki bejön neked... :o)
2012. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Hagyd ott! Felesleges egy ilyen fiú után sírni. És 16 évesen biztos, hogy találsz egy normális srácot.
2012. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!