Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is állandóan betámadna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is állandóan betámadnak az idősebb férfiak?

Figyelt kérdés
Főleg az aljanépére gondolok.Állandóan bámulnak,ez még nem érdekel,de amikor az egyik a bolt előtt elállta az utam,akkor már egy kicsit megijedtem.Mi a francokat csináljak ezekkel?Már eléggé félek tőlük.Üssem meg?Szerencsére nem vagyok gyenge,csak még soha életemben nem verekedtem.Ja és nem nézek ki feltűnően,tök átlagos vagyok.A rövid nadrágot,meg hasonlókat is ezek miatt kerültem,de ilyen melegben már nem bírom,muszáj rövid gatyában lennem.Mit csináljak velük legközelebb?

2012. júl. 7. 13:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, engem is megkörnyékeznek. Már megtanultam elengedni a fülem mellett a hülye beszólásaikat, megjegyzéseiket. :) Nem kell velük foglalkozni, még csak azt se lássák rajtad, hogy idegesítenek!
2012. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Igen ez minden nyáron igy van ne foglalkozz velük kerüld el őket és kész de semmiképp ne járj hosszu nadrágban ezek miatt.. nem érnek annyit hogy megsülj! :D
2012. júl. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Hole Hunter ***** válasza:
66%
Első válaszolónál a pont! Másfelől, nekünk vénf@szoknak is van szemünk. Persze, hogy megnézzük a szép csajszikat. Tán lehajtott fejjel kéne járni várva a kegyes halált? Természetesen a gyökerekről nem kell tudomást venni. Én is megnézlek titeket...tán még oda is vigyorgok, de le nem szólítanám egyikőtöket sem. Szépek vagytok, de nekem nem nők! :) Üdv. 44/VP
2012. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát én általában udvariasan megkérem álljon arrébb vagy udvariasan elbeszélgetek vele 1 percig és aztán elköszönök. Ha nem hagyja abba a dumát akkor kicsit erőteljesebben közlöm vele, hogy Viszontlátásra. És ha még akadékoskodik akkor elkezdek vele üvöltözni, vagy megkérek valakit, aki a közelembe van (férfi) hogy segítsen már lekoptatni.


Pár napja egy cigány csávóval kezdtem el üvöltözni, és egy civil rendőr lépett oda, hogy ez már zaklatásnak minősül és ha nem megy el akkor hívja a kollégáit.

2012. júl. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Próbálok velük nem foglalkozni,de néha nagyon sérti az önérzetemet ez az egész,rossz érzés.Főleg,amikor az a barom elállta az utam.Ezek nem is vesznek emberszámba.


3 Nem is az zavar,ha megnéznek:D Azon már jobban felhúzom magam,ha akarnak valamit.

2012. júl. 7. 16:35
 6/23 anonim ***** válasza:
Járj valami harcművészetre. Még ha nem is kerül verekedésre a sor, ad egy önbizalmat, ami onnantól meglátszik rajtad. A nadrággal ne törődj, az ilyenek betámadnak télikabátban is, mert normális pasival ellentétben nem a pucér test vonzza őket, hanem a sebezhetőség.
2012. júl. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
6 Ebben nagyon igazad van.Amikor jó napom volt és tojtam mindenre,akkor átnéztek rajtam.Viszont amikor közeledett az államvizsgám és még dolgoznom is kellett menni,akkor úton útfélen beszóltak mindenféle ocsmányságot.Volt olyan,aki kisgyerekkel volt és úgy szóét be!
2012. júl. 7. 17:06
 8/23 A kérdező kommentje:
l
2012. júl. 7. 17:06
 9/23 anonim ***** válasza:
70%
Gondolj bele,apád mennyi lánynak okoz,ilyen kellemetlenséget?!A beszólások,füttyentések meg hidd el hiányozni fognak az önbecsülésednek mikor eléred a 30-at és a férfiaknak már nem leszel érdekes.
2012. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
Micsoda tragédia. Én ezért nem nézek még rá sem am ai lányokra, annyira el vannak szállva maguktól.
2012. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!