Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, számotokra mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, számotokra mi a fontosabb: egy izmos, szexi felsőtest, vagy egy vonzó, szép arc egy fiú esetén?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 20:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A látvány az kell, de sokkal jobban érdekel a hozzá állása a dolgokhoz.
2009. júl. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Tőlem lehet mackós,vagy vézna...ha szép az arca,a szeme,akkor az nálam mindent visz.



23/l

2009. júl. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
arc és kéz, ezek a legfontosabbak számomra. 16/L
2009. júl. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
76%
Jah szerintem is, az arc szépsége fontosab. Mi van ha kigyurt, de ronda. Igy ha van rajta pár plusz kiló, avagy hianyzik egy pár kiló, az mind1. De a személyiség is nagyon fontos.
2009. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
At arc... a haja, a szája, a szeme, az álla formája... az megihlet:) Szükségem van rá, hogy akkor szeressem igazán, amikor ránézek. Ez egyfajta megerősítés.
2009. júl. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
es nagyon visszataszít, ha mondjuk elállnak a fülei?
2009. júl. 10. 20:46
 7/11 anonim ***** válasza:

Számomra mind a kettő fontos. De végülis ha összehoz a sros egy macós sráccal és baromira kedves, aranyos és bejön akkor nehogymár ne jöjjek vele össze.


Az elálló fülek szerintem viccesek. Van akinek jól áll, de van akinek kifejezetten "bamba" lesz tőle az arca. Bocsi, ha valakit megbántottam. :S

Végülis nem tehet róla.

2009. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A pofi szerintem is fontosabb.

Ha nagyon a külsőre utazik az ember,akkor engem nem vonz az elálló fül,sőt!

De ha az embert egy személyiség elvarázsol,akkor ott ette meg a fene,hogy Dumbó e vagy sem.

2009. júl. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem egy a lényeg legyen eberből szeressen tudjuk egymást elfogadni.60 évesen nem lesz szép izmos daliás herceg akkor majd kevésbé fogod szeretni?pedig bellűl ugyan az az ember
2009. júl. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

először is az kell, hogy megfogjon benne valami. Szóval egyértelműen az arca a leglényegesebb, a szeme, a haja, a fogai, mosolya stb. engem egy tökéletes, kidolgozott test nem túl szép arccal végtelenül taszít. Persze nem hátrány, de teljesen másodlagosak a testi adottságok.

Ha pedig már megfogott külsőleg, akkor lehet esélye meghódítani a személyiségével :)

2009. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!