Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak erre tudok gondolni? O...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak erre tudok gondolni? O azt allitja csak engem szeret

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:

baratommal mar 5 honapja egyutt voltunk,eleinte nehezen ment,de mar nagyon egymashoz nottunk,ki sem birnank egymas nelkul,ezt foleg o hangoztatja....viszont en nagyon nagyon feltekeny tipus vagyok. az exere,aki eleg nagyszaju,olyan modern pi**a...nem valami szep,de a stilusa ahogy be akar vagodni a fiuknal,eleg olyan...na minthogy nem a kulsore megyunk. nekem a baratom aztmondja miondig ,h en vagyok a legszebb ,stb... meg h nagyon szeret,hasonlok,imad...latni,h oszinten mondja,komolyan,nem is ugy ismerem h hazudna ilyesmit. legszivesebben mindig egyutt lennenk. az amitol a legjobban felek,hogy az exevel egyszer ugy ketten talalkoznak,vagy csak szimplan ugy h en nemvagyok ott. es o vissza akarna csabitani a baratom. tudom ,ha tenyleg szeret ,akk nem lesz igy. de attol is felek,h visszavagyakozik arra a pialos idore,mikor meg az exevel volt...mikor beszeltunk igy exekrol,aztmondta az volt az egyik legnagyobb marhasag,h jart vele... megis van olyan erzesem,h a kozeleben olyan mas lesz...tegnapelott is mikor elmentunk a csaj tarsasaga mellett,olyan mas lett.persze velem foglalkozott,de olyan ...ugy ereztem magam,h mit keresek en itt? mit keresek en vele?

de mindig ugy erezni h szeret. de csak erre tudok gondplni...ez miatt elfelejtem azt a sok kedves gesztus,szeretetet amit kapok tole...nagyon faj. annyira h mar arra is gondoltam konnyebb lenne nelkule. mert en az eletbe nem fogom bevallani h feltekeny vagyok. es megkerni sem fogom h ne talizzon a csajjal. nem is akar,azt latni rajtza,h minden percben velem akar lenni,de egyszer ugyis osszefutnak,mikor en nemleszek ott..

2012. júl. 7. 19:37
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szakíts szerencsétlen sráccal, és várd meg, míg elég felnőtt leszel egy kapcsolathoz.
2012. júl. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a csajt ilyen könnyü megkapni akkor már megtehete volna,a barátod,de ezek szerint nem kell neki egy ilyen csaj,szerintem probáld elterelni erröl a gondolataid,mert kikészited magad,és tönreteszed a kapcsolatotokat.Bizz a barátodban a csajt meg nézd levegönek.
2012. júl. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
en is gondoltam mar arra,hogy nem vagyok eleg felnott hozza...plusz tapasztalatlan vagyok ezen a teren. o az elso baratom. 17eves vagyok,de nem igazan veheto eszre a kapcsolathoz valo hozzaallasom terén
2012. júl. 7. 19:44
 5/5 anonim ***** válasza:
#2 vagyok. Én is 17 vagyok, mi távkapcsolatban élünk 2 éve, soha nem voltam még féltékeny. Bízom a barátomban. És ha benne bízom, jöhet bármilyen ribanc, megerőszakolni úgysem tudja:)
2012. júl. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!